Керівник Воротнівського молодіжного центру Валентина Юхимчук: «Я тепер лісівник більше, ніж педагог»
Як на Волині доглядають за майбутнім лісом  ВІДЕО
Щодо дій ГО «АвтоЄвроСила»
Лісівники розповіли, навіщо будують вольєри   ВІДЕО

Команда шацьких лісівників здобула кубок футбольного турніру

Перший за 2019 рік футбольний турнір відбувся в місті Берестечко Горохівського р-ну. Участь взяли команда «ПТУ 27» (м. Берестечко) – 1-ша ліга серед юніорів, «Стир», призер першості області та команда ДП «Шацьке УДЛГ» – лідер Чемпіонату Волині з футболу (сезон 2018-2019). Команда з міста Броди, на жаль, не прибула.

У першій грі Берестечко – Шацьк перемогу здобула команда ДП «Шацьке УДЛГ» – успіх принесло післяматчеве пенальті. Голи забили гравці Вадим Мазурок та Іван Богута. Чудово проявив себе, відбивши два пенальті, воротар Ігор Слюсар.

Друга гра: ДП «Шацьке УДЛГ» – «Стир» закінчилась із рахунком 2:0, що й принесло футболістам-лісівникам кубок переможця та грамоту. На рахунку гравця Ігоря Кедика – два голи.

«Наша команда взяла участь у змаганні в рамках підготовки до весняної частини турніру чемпіонату Волинської області з футболу», – зазначив тренер ДП «Шацьке УДЛГ» Сергій Сендер.

Колектив ВОУЛМГ вітає наших футболістів та зичить успіхів, впевненості в своїх силах і подальших перемог!

Принагідно повідомляємо, що 10-го лютого команда футболістів-лісівників планує взяти участь у відкритому турнірі кубку Горохівського району з міні-футболу.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ