Керівник Воротнівського молодіжного центру Валентина Юхимчук: «Я тепер лісівник більше, ніж педагог»
Як на Волині доглядають за майбутнім лісом  ВІДЕО
Щодо дій ГО «АвтоЄвроСила»
Лісівники розповіли, навіщо будують вольєри   ВІДЕО

Як почуваються нові пернаті мешканці Звірівського ВІДЕО

Нові мешканці з’явилися у Звірівському лісомисливському господарстві. Туди заселили фазанів. Птахів привезли для збагачення місцевої фауни. Поки що вони живуть у спеціально обладнаному вольєрі.

Про це – у сюжеті журналістів 12 каналу.

Закупили птахів на Рівненщині. Усього – 200 голів. Лісівники розповідають: у природі фазан мешкає в степових зонах. Однак до волинського клімату адаптується добре і навіть дає потомство.

Директор ДП «Лісомисливське господарство Звірівське» Сергій Тишковець зазначає:

«Спочатку фазани себе не дуже комфортно почували. Думаю, це з тієї причини, що вони ще не акліматизувалися. А зараз вони себе добре. Їдять майже весь корм, який даємо».

Самці фазана яскраві, самки – сірого забарвлення. Природою продумано усе до дрібниць, кажуть лісівники. Яскравим оперенням самці приваблюють самок. А непримітне забарвлення самок захищає їх від потенційних ворогів у той час, коли вони висиджують потомство. За умови повноцінного харчування птахи можуть витримати до 40 градусів морозу. Раціон у фазанів – різноманітний.

Уже влітку фазанів із вольєрів випустять на волю.

За поведінкою птахів лісівники постійно спостерігатимуть. А вольєр заселять молодняком, якому ще потрібно адаптуватися до виживання у природному середовищі.