Чи є шанс на порятунок у заповідних лісів, які через всихання перетворюються в мертві зони?  ФОТО
Представник шведської компанії ВСС, яка займається виробництвом обладнання для вирощування сіянців із закритою кореневою системою, відзначив досвід волинських лісівників
Олександр Кватирко: «Лісівникам потрібно лишити такі лісові насадження, за які не буде соромно перед внуками і правнуками»
У мисливському господарстві немає періоду відпочинку

Працівники Любешівської ОТГ взяли участь в акції

Активно Всеукраїнську акцію “Майбутнє лісу – в твоїх руках!” підтримали жителі Любешівського району. Зокрема працівники Любешівської ОТГ, виявивши велике бажання потрудитися на благо майбутнього лісу, в один день спільно з місцевими лісівниками заліснили площу 1,2 гектари, що на території Деревківського лісництва.

Як розповідає інженер лісових культур ДП “Любешівське ЛМГ” Віра Оласюк, учасники акції працювали старанно, якісно, принагідно цікавилися технологією догляду за створеними культурами тощо.

Лісничий Деревківського лісництва Ігор Дроздик подякував природолюбам за участь в екологічному заході, запропонував їм відвідувати ними ж заліснені площі, спостерігати за тим, як ростуть та набираються сил молоді лісові культури…
Прес-служба ДП “Любешівське ЛМГ”