Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Нові проекти лісівників Городоцького лісгоспу та Новорудської сільської ради

Головний лісничий ДП «Городоцьке ЛГ» Сергій Бабік та лісничий Градиського лісництва цього ж лісгоспу Василь Федоров днями зустрілися з головою Новорудської сільської ради Миколою Дарчуком.

Сільський голова високо оцінив співпрацю лісівників та місцевих органів влади, подякував за спорудження еко-зупинок у селах району, зокрема на території Новорудької сільської ради – в селі Градиськ.

– Люди вдячні лісівникам за це, – наголосив Микола Михайлович. – Просять таку ж спорудити ще й у селі  Нова Руда, оскільки існуюча нині перебуває майже в аварійному стані.

Та головним приводом для цієї зустрічі став аварійний місток через Черевашку. Ця невеличка річечка протікає через Городоцькі лісові масиви та поблизу населеного пункту. Міст був споруджений ще за радянських часів, давно втратив своє пряме призначення, оскільки швидко  руйнується. Микола Михайлович каже, що місцеві люди по другий бік річки мають городи та сінокоси, доводиться добиратися до них пішки, велосипедами, підводами.

– Цей місток дуже потрібен громаді, – наголошує голова сільської ради. – Місцеві жителі просять його відремонтувати або ж збудувати новий, адже їм потрібно добиратись через річку до своїх городів, сіножатей чи й по ягоди та гриби. Думаю, він стане у пригоді і самим лісівникам.

Під  час зустрічі сторони погодили план конкретних дій. Вирішили спільно спорудити сільський міст через Черевашку уже найближчим часом, бо ж літо не за горами.

Загалом лісівники ДП «Городоцьке ЛГ» плідно співпрацюють також і з іншими громадами, у багатьох входять до депутатського корпусу, тож добре знають проблеми жителів краю.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ