Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

На Маневиччині лісівники виявили снаряди часів Другої світової війни

У понеділок, 15 квітня, старшим майстром Чарторийського лісництва ДП «Поліське лісове господарство» Володимиром Трельою на території 16 кварталу Чарторийського лісництва було знайдено 12 артилерійських снарядів часів Другої світової війни. З них 10 снарядів калібру 100 мм та 2 – калібру 122 мм.

Оскільки знахідка є вибухонебезпечною та несе загрозу життю та здоров’ю пересічних громадян, лісівник відразу зв’язався з працівниками ДСНС, які вилучили знайдені снаряди для знешкодження. Добре, що працівник лісгоспу вчасно натрапив на небезпечний предмет, оскільки поруч гралися діти, які могли б наробити собі біди, самі того не усвідомлюючи.

Принагідно нагадуємо волинянам: пам’ятайте самі та пояснюйте дітям, що у разі виявлення небезпечних предметів у лісі, ні в якому випадку не можна брати їх у руки та проводити будь-які дії: переносити, розбирати, підпалювати, завдавати ударів і т.д. Необхідно негайно сповістити рятувальників або ж працівників лісової охорони, які повідомлять у відповідні служби та зорієнтують їх на місцевості.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ