Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Лісівники та діти прибрали рідне село та лісові масиви від сміття

Весна принесла тепло, радує пташиним співом та квітами. Ліс знову принаджує людей, адже його краса у ці весняні місяці особлива. Кожна лісова галявина схожа на казку. Настає найкраща пора для відпочинку у лісі.

– Однак відпочинок на природі для багатьох закінчується зовсім інакше, як би хотілось лісівникам та охоронцям лісу, – каже директор ДП «Прибузьке ЛГ» Володимир Корецький. –  Багато людей після себе залишають  гори сміття, що призводить до забруднення навколишнього середовища. Тож для лісоохоронців вкрай важливим постає не допустити забруднення лісів побутовими відходами.

Державне підприємство «Прибузьке лісове господарство» всіма силами намагається зберегти ліс та узбіччя  від забруднення сміттям. Вже проведено багато зелених толок, у яких взяли участь і школярі, й громадськість, і самі лісівники. Однак ця робота не припиняється. От і цими днями лісничий Забузького лісництва Василь Артимук разом зі школярами Столинсько-Смолярської гімназії в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» прибрали рідне село та поблизькі до нього лісові масиви лісу від сміття.

Прес-служба ДП «Прибузьке ЛГ»