У ДП «Колківське ЛГ» відзначили Всесвітній день охорони праці

Уже традиційно в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці у ДП «Колківське ЛГ», що на Маневиччині, проводиться комплекс заходів.

Цього року трудовий колектив зібрався, щоб підбити підсумки роботи з охорони праці, вшанувати пам’ять колег, яких сьогодні, на жаль, уже немає серед живих, і вкотре  наголосити кожному працівнику, що злагоджена робота підприємства починається із дотримання усіх необхідних вимог безпеки.

Розпочалися заходи хвилиною мовчання – у пам’ять про тих, хто свого часу трудився на підприємстві…

Директор лісгоспу Сергій Матчук проаналізував ситуацію щодо стану охорони праці. Зокрема, як зазначив керівник, у цей напрямок діяльності спрямовується щоразу більше зусиль та інвестицій. Зокрема, за 2018 рік на охорону праці підприємством витрачено понад 2 млн грн.

Зі зверненням керуватися у своїх вчинках на робочих місцях розсудливістю та обережністю, щоденно дотримуватись правил безпечної праці виступила інженер з охорони праці Наталія Рейкіна.

Як стимул для більш належного виконання робіт із дотримання правил та норм з охорони праці, окремим працівникам підприємства, які є прикладом для інших у цьому напрямку, вручили нагороди.

Завершилися заходи панахидою у Свято-Успенському храмі села Старосілля.

Прес-служба ДП “Колківське ЛГ”

До теми.

Ідея проведення Всесвітнього Дня охорони праці бере початок від Дня вшанування пам’яті працівників, які загинули на роботі. Він вперше був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році.

В  Україні вперше офіційно був відзначений в 2003 році. День охорони праці  відзначають уже сто років поспіль. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На кожному державному лісогосподарському та лісомисливському підприємстві Волині одним із основних завдань перед керівниками та відповідальними особами є контроль за дотриманням та виконанням законів та нормативних актів з охорони праці на виробництві працівниками галузі. Цьому напрямку приділяється особлива увага – питання охорони праці піднімається фактично на кожній із колегій управління.