Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

У ДП «Прибузьке ЛГ встановили нову пожежну станцію з сучасною системою відеоспостереження

У справі збереження лісу від вогню найважливіше навіть не локалізувати, а вчасно попередити. Тому головні зусилля державної лісової та пожежної охорони лісгоспів зосереджені в напрямку профілактичних заходів.

Нещодавно державним підприємством «Прибузьке лісове господарством» (Любомльський р-н) було закуплено відеокамери та створено лісову пожежну станцію з необхідним відеоспостереженням. З допомогою  цього обладнання можна завчасно дізнатися та передбачити лісову пожежу. Причому – без виїзду у лісові масиви. Адже зображення подається на екран монітора, встановленого у лісгоспі. Таким чином, у випадку виникнення навіть найменшого загоряння реакція лісівників – що найважливіше – буде вчасною.

Не задумуючись, можна впевнено говорити: лісова пожежа – вбивця лісу. Вогонь знищує все на своєму шляху.

На жаль, досі головною причиною його виникнення залишається безвідповідальне ставлення громадян.

Цієї весни ситуація із підпалами торішньої трави набувала критичних масштабів. Порятунок усього живого у траві та в лісі, доки свої корективи не внесла дощова погода, не в останню чергу став можливим завдяки цілодобовій роботі лісівників, рятувальників та небайдужості окремих громадян.

Попереду – теплі весняні вихідні. Лісівники не втомлюються повторювати і закликають усіх волинян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі. У волинському лісі, де в повітрі – свіжість та насолода.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ