Пам’ятаємо: сотні волинян прийшли на меморіал у Луцьку

Молитися, пробачати і подумки просити прощення. А також у молитвах згадати тих, хто загинув на війні, хто боровся і продовжував жити з мріями про свободу на рідній землі.

Сьогодні, 8 травня, біля пам’ятника Невідомому солдату, що на меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку, відбулися поминальні заходи. Все більше волинян приходять сюди цього дня вранці, прикріпивши до одягу червоні маківки.

Долучилися до заходів у Луцьку волинські лісівники – працівники Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Без традиційних промов. Лише молитва, хвилина мовчання і квіти до стели.

Задумані обличчя молоді та тихий сум в очах очевидців подій.

«Немає персоналізації, хто загинув, скільки загинуло, які їхні імена. Так, це благо – перемога. І ми довгий час лише так про це говорили. Про перемогу над нацизмом. А за цією перемогою стояли мільйони загиблих… Це мільйони людських життів. І сьогодні ми говоримо саме про це…

…Я бажаю вам гідності справжнього українця, християнина, людини, яка любить себе і свого ближнього. Нехай любов переможе, а ми усвідомимо, що Україна – це не просто територія, Україна – це я, це кожен із нас», – зазначив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ