Працівники Волинського ОУЛМГ долучилися до урочистостей з нагоди Дня Конституції України

Сьогодні, 27 червня, о 10 годині на Київському майдані місті Луцька розпочався культурно-мистецький захід «Оберіг української державності», присвячений національному святу – Дню Конституції України. Разом із лучанами та гостями міста 23-ю річницю Основного Закону України відзначали працівники Волинського ОУЛМГ.

Офіційна частина розпочалася з виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять українських воїнів, які загинули за волю і незалежність України, поклали квіти до пам’ятника “Борцям за волю та незалежність України”.

З вітальним словом виступив в. о. голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук.

– 23 річницю ухвалення святкує Основний закон нашої держави, де закріплені одвічні фундаментальні цінності українців – свобода, справедливість, гідність, демократія, правова держава та мир. І сьогодні, коли ворог на сході продовжує посягати на основи конституційного ладу і територіальну цілісність України, особливе спасибі звучить нашим військовим-захисникам. Завдяки вам ми сьогодні можемо відзначати наше велике Національне свято у мирі та безпеці. Наше завдання й надалі зберігати основні конституційні засади, аби ми почувалися захищеними і впевнено дивилися у майбутнє, – зазначив  Олександр Киричук.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ