Призначено директора ДП «Ратнівське лісомисливське господарство»

Сьогодні, 14 серпня, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко представив колективу державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» нового директора. Ним став Чикор Володимир Миколайович, який до цього призначення працював на підприємстві на посаді головного інженера.

Новопризначений керівник приймав вітання сьогодні не лише з нагоди початку роботи на новій посаді, а й із особистим святом – днем народження.

До вітань приєднуються колективи Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та очолюваного підприємства.

Шановний Володимире Миколайовичу, нехай цей день стане початком найкращого періоду в особистому житті та новим етапом розквіту Ратнівського лісомисливського господарства!  

Із біографії.

Володимир Чикор народився 14 серпня 1986 року в с. Смідин Старовижівського району Волинської області.

У вересні 2001 року вступив у Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька (спеціальність  «Лісове господарство»), який закінчив у 2005 році. Цього ж року вступив до Національного  лісотехнічного університету України (спеціальність «Лісове і садово-паркове господарство»), який закінчив  у червні 2008 року.

Трудову діяльність Володимир Чикор розпочав робітником  Сьомаківського лісництва  ДП «Старовижівське ЛГ». З того часу не полишав роботу у лісовій галузі. Працював на різних посадах у ДП «Старовижівське ЛГ», ДП «Ковельське ЛГ». У серпні 2015 року був переведений у  державне підприємство «Ратнівське лісомисливське господарство» на посаду  головного інженера. Від сьогодні – керівник.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ