Фестиваль скульпторів зібрав майстрів із України, Німеччини, Вірменії, Словаччини, Білорусі

Розпочалися змагання серед майстрів бензопили учора, 20 серпня, у Луцьку – в культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті». Завершиться дійство 25 серпня. Перший в Україні міжнародний скульптурний фестиваль «KORSAK CARVING FEST відбувається за партнерської підтримки Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

17 майстрів із різних країн за допомогою бензопил вирізають із дерева різноманітні фігури – тут русалки, риби, люди.

Організатор фестивалю – скульптор Ілля Липка – родом із Волині. Розповідає,  що дійство приурочене першій річниці Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, 10-й річниці «Адреналін Сіті» та 28-й річниці Незалежності України.

– Організувати захід було непросто, адже хотілося, щоб рівень був якнайвищим. Але завдяки тому, що була підтримка від партнерів, все вдавалося, – наголосив Ілля Липка та подякував за сприяння начальнику Волинського ОУЛМГ Олександрові Кватирку, керівникам та працівникам державних лісогосподарських підприємств, які забезпечили необхідними  якісними матеріалами.

Під час відкриття мистецького заходу засновниця Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Леся Корсак розповіла, що такі дійства потрібні, перш за все, для того, щоб музей не був просто збіркою експонатів, а живим організмом, де відбуваються різноманітні культурні події.

Подібні ініціативи недаремно отримують підтримку із боку волинських лісівників.  Адже це нерідко можливість дати дереву друге життя – закарбувавши його у мистецькому витворі. Вироби з дерева не поступаються скульптурам із льоду, глини, металу.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

Міжнародний фестиваль Korsak Carving Festival відбувається за підтримки: Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Спонсори: 
STIHL
Kemichal
SPAR UA
Мережа супермаркетів “Наш Край”
Моршинська
CHIKOS