У ДП «Прибузьке ЛГ» збудували вольєр

На площі 4,8 га у Гущанському лісництві державного підприємства «Прибузьке лісове господарство» (Любомльський р-н) тепер вирощуватимуть дикого кабана.

На територій вольєру лісівники ДП «Прибузьке лісове господарство» створили весь комплекс біотехнічних споруд – щоб тварини повністю могли адаптуватися до нових умов проживання.

Створити вольєр – лише початок справи. Працівники єгерської служби також постійно дбають, щоб умови проживання звіра були комфортними, адже тільки тоді можна очікувати потомство.

За дикими тваринами доглядають і охороняють, систематично та достатньо підгодовують зерновими та коренеплодами. Також єгері подбали, щоб було вдосталь запасів жолудя, каштанів, кормових віників та солі.

Варто зазначити, що сьогодні – у зв’язку з періодичним виявленням спалахів африканської чуми свиней, яка фіксувалася в окремих районах області, поголів’я диких свиней знизилося. Відтворення популяції – справа тривала, клопітка і недешева. Але розуміючи таку необхідність, волинські лісівники використовують для цього всі можливості та докладають максимум зусиль.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ