Вітальне слово: Зоряна – є така зірка

IMG_9711Серед лісоуправлінців ВОУЛМГ є одна привітна працелюбниця з незвичним ім’ям Зоряна. Завжди усміхнена і доброзичлива. І хоча в економіста майже ніколи нема вільного часу, кожному відвідувачу вділить хвильку уваги, порадить, як діяти в тій чи іншій ситуації. Зорить не тільки управлінцям, а й усім лісівникам Волині. І як справжня красуня, і як чудовий спеціаліст! Справжня зірка. А ще має чудове хобі – квіти. У неї їх кілька десятків. Декотрі – унікальні. Як розквітають, стають схожими на свою доглядальницю.
Зоряна Степанівна розпочала свою трудову діяльність у грудні 1997 року спочатку економістом відділу економіки і фінансів, потім бухгалтером центральної бухгалтерії держоб’єднання «Волиньліс», головним бухгалтером «Волиньмаркетліс», тепер працює головним спеціалістом відділу бухобліку, економіки, фінансів та внутрішнього аудиту обласного управління лісового та мисливського господарства. За час роботи в системі лісового господарства зарекомендувала себе здібним, висококваліфікованим спеціалістом, ініціативним організатором лісогосподарського та лісопромислового виробництва. Значну увагу вона приділяє питанням обліку та раціональному використанню лісосировинних ресурсів, організації роботи по зміцненню економіки, планування і фінансування виробництва. А ще дбає про економію матеріально-фінансових ресурсів, підвищення продуктивності праці у галузевих підрозділах.
Зоряна Цалай також не цурається громадських доручень, бере активну участь у житті колективу, за що користується повагою і авторитетом серед працівників лісової галузі, неодноразово відзначалась Почесною Грамотою Держкомлісгоспу України, Почесною Грамотою облуправління лісового та мисливського господарства, Почесною Грамотою обласної державної адміністрації. А свій час звіряє з Іменним Годинником Голови Держлісагентства України.
Сьогодні цей іменний годинник показує День її народження. Працівники Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, державних лісогосподарських підприємств Волині, обласних організацій профспілки працівників лісового господарства і Товариства лісівників України щиро вітають Зоряну з її цвітоліттям, бажають щасливої долі, добрих справ, успіхів, благополуччя і, звичайно ж, великого кохання.
Прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства

IMG_9704 IMG_9699