Керівник Воротнівського молодіжного центру Валентина Юхимчук: «Я тепер лісівник більше, ніж педагог»
Як на Волині доглядають за майбутнім лісом  ВІДЕО
Щодо дій ГО «АвтоЄвроСила»
Лісівники розповіли, навіщо будують вольєри   ВІДЕО

ДП «Ратнівське ЛМГ»

адреса: смт. Ратне, вул. Б. Хмельницького, 67, поштовий індекс: 44100, ел. адреса: ratnelmg@ukr.net 

ратнеДержавне підприємство «Ратнівське лісомисливське господарство» (на сьогодні площа становить 28832,1 га) перебуває у структурі Волинського державного управління лісового господарства і є комплексним багатогалузевим підприємством, в якому поруч з веденням лісового господарства ведуться лісозаготівлі, комплексна переробка деревини, заготівля та також науково – обґрунтоване мисливське господарство.

Директор – Чикор Володимир Миколайович

За лісорослинним районуванням територія держлісмисгоспу відноситься до лісової зони Західно-Поліського лісогосподарського району. Клімат району розміщення підприємства помірний з м’якою зимою, нестійкими морозами, частими відлигами, не спекотним літом, значними опадами, затяжною весною і осінню.

Господарська діяльність лісгоспу спрямована на підвищення корисних цінностей лісу за рахунок рубань, пов’язаних з веденням лісового господарства, рубань головного користування в стиглих та перестійних насадженнях, вирощуванням високопродуктивних насаджень, збереження та покращення полезахисних і водорегулюючих функцій лісу.

З цією метою застосовуються передові технології та досягнення лісівничої науки, а саме: вирощування садивного матеріалу в контрольованому середовищі, вирощування високомірного садивного матеріалу, впровадження суцільних рубань вузьколісосічним способом, створення біологічних стійких насаджень в осередках заражених кореневою губкою.