На Горохівщині підростають перші волинські фазанята

Місцеві лісівники вирішили не просто збагачувати місцеву фауну цими птахами, а стали займатися їх вирощенням.  І вже мають чудовий результат.

Продовжити читання→

Призначено керівника ДП «СЛАП «Любешівагроліс»

Ним став Володимир Фесик, який до цього працював на посаді лісничого підприємства. Сьогодні, 3 липня, начальник управління Олександр Кватирко представив нового директора колективу.

Продовжити читання→

У лісництвах ДП «Поліське ЛГ» активно проводиться догляд за лісовими культурами

План доглядів на 2020 рік становить 500 га. Кількість, тривалість і строки доглядів визначаються типом лісорослинних умов, способом обробітку ґрунту, методом і способом створення лісових культур і, звісно ж, погодно-кліматичними умовами.

Продовжити читання→

Законопроект щодо вдосконалення законодавства у сфері лісових відносин: основні нововведення

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо удосконалення законодавства у сфері лісових відносин» розроблений відповідно до Указу Президента України від 09.07.2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів» та спрямований  на  комплексне вирішення проблем щодо боротьби з незаконними рубками та незаконними обігом деревини.

Продовжити читання→

Наталію Козій призначено директором державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство»

Сьогодні, 2 липня, начальник управління Олександр Кватирко представив нового керівника колективу лісгоспу, висловивши сподівання, що зміни будуть лише позитивними і найближчим часом.  

Наталія Миколаївна Козій – уродженка с. Банилів-Підгірний Сторожинецького району Чернівецької області. Має спеціалізовану вищу освіту – закінчила Український державний лісотехнічний університет за спеціальністю «Лісове господарство».

Продовжити читання→

Лісові розсадники. Як виростають майбутні дерева

Постійні та тимчасові лісові розсадники – що це таке та для чого їх створюють? На прикладі ДП «Маневицьке лісове господарство» розповімо детальніше.

Продовжити читання→

Про догляди за молодим лісом, кількість, якість робіт та результат

Процес відновлення та збереження лісу  – безперервний.  Саме з  весни та до пізньої осені лісівники Старовижівщини акцентують увагу на доглядах за лісовими культурами.

Продовжити читання→

З Днем Конституції України!

Друзі, колеги, ветерани, усі, хто сьогодні захищає рубежі країни, від імені лісівників Волині вітаю зі святом.

Україна зможе стати в ряд із  розвиненими і сильними країнами, якщо це буде справою кожного із нас. 

Продовжити читання→