За підсумками року найкраще спрацював колектив ДП «Городоцьке ЛГ»

Під час підсумкової колегії Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства було визначено переможців серед колективів державних лісогосподарських підприємств за підсумками роботи в 2018 році.  Перше місце – у ДП «Городоцьке ЛГ» (директор Данилюк В. П., голова профкому Некришевич О. С. Друге та третє заслужено отримали ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» (директор Грицай О. А.) та ДП «Маневицьке ЛГ» (директор Радіон В. О., голова профкому Пащенко О. М.).

Продовжити читання→

Лісівники врятували козулю, витягнувши з браконьєрської петлі

Учора, 30 січня, під час рейду працівники державної лісової охорони ДП «Ковельське ЛГ» виявили сліди підводи, що заїхала до лісового масиву Зеленівського лісництва.

Продовжити читання→

Скільки заробили та на що витратили кошти державні лісогосподарські підприємства області у 2018 році

325,9 млн грн – загальна сума річних податків, що  сплачені державними лісогосподарськими підприємствами  ВОУЛМГ за минулий рік.   Зокрема, 132,2 млн грн надійшло до Державного бюджету, 112,5 млн грн – це податки та платежі до місцевих бюджетів; сума єдиного соціального внеску становить 81,2 млн грн. Тобто бюджети районів Волині за 2018 рік отримали від лісівників 112,5 млн грн!

Продовжити читання→

Вихованці ГО «Джерело життя» відвідали Лісівничий молодіжний центр ФОТО ВІДЕО

Прогулянка, майстер-клас, навчальна екскурсія та лісовий чай – не лише цим запам’ятається візит вихованцям ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» у Лісівничий молодіжний центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ».

Продовжити читання→

Волинські лісівники в особі Олександра Кватирка отримали відзнаку Федерації Профспілок України «За розвиток соціального партнерства»

Голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф учора, 28 січня, під час підсумкової колегії лісівників вручила начальнику Волинського ОУЛМГ Олександру Кватирку відзнаку Федерації Профспілок України «За розвиток соціального партнерства».

Продовжити читання→

Обрано новий склад Громадської ради при Держлісагентстві

Сьогодні відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держлісагентстві.

До ініціативної групи з проведення установчих зборів було подано 122 заяви від представників інститутів громадянського суспільства.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко під час підсумкової колегії: «Маємо реально оцінити себе і почати працювати ще ефективніше, ще досконаліше»

Про досягнення і недоліки, плани на майбутнє та перспективи розвитку галузі йшлося сьогодні, 29 січня,  під час підсумкової колегії  Волинського ОУЛМГ, що відбулася під головуванням начальника управління Олександра Кватирка.

Продовжити читання→

На Маневиччині спільно вирішували, як боротися із незаконними вирубками лісу

Учора, 28 січня, відбулась спільна нарада за участю представників Маневицької райдержадміністрації, державних лісогосподарських підприємств району – ДП Маневицьке ЛГ», ДП «Городоцьке ЛГ», ДП «Поліське ЛГ» та ДП «Колківське ЛГ», місцевих відділів прокуратури та  поліції.

Питання для обговорення – необхідність скоординованих дій усіх гілок влади  для охорони лісів від незаконної рубки і проведення систематичних перевірок пилорам.

Продовжити читання→