Під час сесії Забродівської ОТГ на Ратнівщині першими вислухали лісівників

Відбулося сесійне засідання учора, 27 лютого. Участь у ньому взяли  голова Забродівської ОТГ Калачук М.М., бухгалтер та секретар ОТГ, депутати громади – а це 21 представник, також директори шкіл с. Заброди та с. Лучичі.

Першочергово слово було надано директору ДП «Ратнівське ЛМГ» Миколі Мельнику.

Продовжити читання→

Школою Героїв і лісівників називають Березовичівську ЗОШ І-ІІІ ст., що у Володимир-Волинському р-ні

Близько ста її вихованців брали участь в АТО (ООС), понад двадцять випускників стали лісівниками. І зараз у школі діє учнівське лісництво, до якого входять учні 8-11 класів. Днями до них завітали інженер з охорони і захисту лісу ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Роман Мосорук та прес-секретар Волинського ОУЛМГ Сергій Цюриць. Разом із керівником учнівського лісництва, заступником директора школи Ольгою Динькою вони провели лісовий урок, майстер-класи з фотосправи та лісової журналістики, відповіли на численні запитання юних лісівників.

Продовжити читання→

Призначено директора державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство»

Наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 26.02.2019 року на посаду директора державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство» призначено В’ячеслава Дейнеку.

Учора, 27 лютого, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко представив нового керівника перед колективом, побажавши позитивних результатів та досягнення поставлених цілей на новій посаді.

Продовжити читання→

За визначенням «виконано» – праця багатьох лісівників

За підсумками роботи 2018 року державне підприємство «Городоцьке лісове господарство» стало найкращим із 26 лісгоспів, підпорядкованих Волинському ОУЛМГ. 

Продовжити читання→

На Камінь-Каширщині затримано вантажівку з краденою деревиною

Учора, 27 лютого, близько 16 год. працівниками державної лісової охорони Великообзирського лісництва ДП «Камінь-Каширське ЛГ» під час рейду було виявлено автомобіль, шо виїжджав із ділянки.

Продовжити читання→

Про боротьбу з браконьєрством та резонансні справи з убивством лосів – у прямому ефірі

Волинські правоохоронці направили до суду справу стосовно вбивства двох лосів на території Національного природного парку «Прип’ять-Стохід». Мисливців з розчленованими вбитими тваринами затримали єгері та лісова охорона Любешівського лісомисливського господарства.

Як ведеться боротьба з браконьєрством? Чи проводився облік червонокнижних тварин? Які штрафи передбачені законодавстом за полювання на лося? Про це та інше – у «Темі дня» з участю головного мисливствознавця Волинського ОУЛМГ Василя Сухопора.

Продовжити читання→

Володимир Бондар зустрівся з представниками Європейської Бізнес Асоціації

27 лютого відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря з представниками Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації та Офісу ефективного регулювання BRDO.

Продовжити читання→

Вантажівку з дубовими колодками затримано у Луцьку

Групою оперативного реагування ДП «Цуманське ЛГ» сьогодні вранці під час рейду було виявлено незаконну порубку 4 дубів. Ситуація ще більш резонансна тим, що самовільну рубку вчинено у Горинському лісництві – на території Цуманської Пущі.

Продовжити читання→

Україна з 2019 року перейшла на євростандарти класифікації деревини

Україна з початку 2019 року перейшла зі старих радянських ГОСТів на нові, гармонізовані із європейськими стандарти класифікації та вимірювання ділової деревини. 

Про це Укрінформу повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Продовжити читання→