Вантажівку з дубовими колодками затримано у Луцьку

Групою оперативного реагування ДП «Цуманське ЛГ» сьогодні вранці під час рейду було виявлено незаконну порубку 4 дубів. Ситуація ще більш резонансна тим, що самовільну рубку вчинено у Горинському лісництві – на території Цуманської Пущі.

Продовжити читання→

Україна з 2019 року перейшла на євростандарти класифікації деревини

Україна з початку 2019 року перейшла зі старих радянських ГОСТів на нові, гармонізовані із європейськими стандарти класифікації та вимірювання ділової деревини. 

Про це Укрінформу повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Продовжити читання→

Лісокультурна кампанія триває кілька тижнів, а готуються до неї лісівники цілий рік ФОТО ВІДЕО

Для кожного лісівника першою і найголовнішою асоціацією зі словом «весна» є «посадка лісу». Розпочнеться вона уже зовсім скоро. У волинських лісах з мечем Колесова трудитимуться традиційно і працівники галузі, і представники громадськості, влади та учнівської молоді.  Поки ж лісівники проводять останні підготовчі роботи.

Продовжити читання→

На Любешівщині затримано браконьєра

Учора, 26 лютого, під час рейду працівниками державної лісової охорони ДП «Любешівське ЛМГ» було затримано місцевого жителя с, який проводив незаконне полювання з незареєстрованою рушницею. Сталося це на території лісового масиву підприємства (Великоглушанське лісництво), що неподалік с. Мала Глуша.

Продовжити читання→