Соковита тема: як березовий сік із волинського лісу потрапляє до кожного столу ВІДЕО ФОТО

Збір березового соку цієї весни лісівники Волині розпочали фактично на початку березня – місяця, походження назви якого асоціюються саме із настанням сокоруху.

Продовжити читання→

Лісівники та медики біля лікарні у Боголюбах спільно створили парк для реабілітації українських воїнів ВІДЕО ФОТО

Сьогодні, 29 березня, на території  біля корпусу №2 Волинської обласної клінічної лікарні, що у селі Боголюби Луцького району, було створено парк із дерев основних лісових порід. Таку ініціативу, висловлену головним лікарем закладу Іваном Сидором, підтримав начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, а втілити у реальність взялися разом колектив медустанови та лісівники  – працівники ДП «Ківерцівське ЛГ».

Продовжити читання→

Першими на Волині лісокультурну кампанію-2019 завершили у державних підприємствах «Городоцьке ЛГ» та «Ратнівське ЛМГ»

Лісівники не лише відновлювали ліс, а й традиційно проводили акції для громадськості. Як у Городоцькому (Маневицький р-н), так і Ратнівському лісгоспі до посадки лісу долучалося понад 250 учасників.

Продовжити читання→

Володимир Бондар наголосив на персональній відповідальності керівників облуправлінь лісового господарства за дотримання вимог охорони праці

Сьогодні на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України одним з питань розглянуто стан охорони праці на лісогосподарських підприємствах галузі.

Продовжити читання→

Про рік звітує ДП «Ківерцівське ЛГ»: 300 га відновлених площ, 18 млн грн сплачених податків, безперервна робота з молоддю

Державне підприємство «Ківерцівське лісове господарство» постійно на слуху. Очевидно, що для цього є кілька причин: близькість розміщення лісових масивів до обласного центру, наявність цінних насаджень, створення масштабних рекреаційних зон, зокрема у Воротнівському лісництві, масштабна діяльність із громадськістю та молоддю. Легенд довкола складається чимало. Переважно – на політичному підґрунті. Щоб донести до якомога ширшого кола громадськості правду про роботу на Ківерцівщині, лісівники звітують перед громадами.

Продовжити читання→

Працівники Любешівської ОТГ взяли участь в акції

Активно Всеукраїнську акцію “Майбутнє лісу – в твоїх руках!” підтримали жителі Любешівського району. Зокрема працівники Любешівської ОТГ, виявивши велике бажання потрудитися на благо майбутнього лісу, в один день спільно з місцевими лісівниками заліснили площу 1,2 гектари, що на території Деревківського лісництва.

Продовжити читання→

Студенти Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька привезли зі Львова «срібло» березневої лісівничої олімпіади

За ініціативи директора навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НЛТУ України доктора сільськогосподарських наук, професора Степана Миклуша втретє відбувається лісівнича олімпіада серед студентів випускних курсів коледжів спеціальності «Лісове господарство» з фахових дисциплін. Її мета – виявлення талановитих студентів і залучення їх до подальшого навчання за обраною спеціальністю.

Продовжити читання→

Під час сесії селищної ради маневицькі лісівники розповіли про роботу за рік

22 березня відбулось чергове сесійне засідання Маневицької селищної ради. Участь взяли голова Маневицької селищної ради Олександр Гаврилюк, заступник селищного голови, спеціалісти, депутати та головний лісничий ДП «Маневицьке лісове господарство» Віталій Пащук, який поінформував про роботу лісгоспу за рік.

Продовжити читання→

У центрі уваги волинських лісівників – безпека на виробництві та виконання планових зобов’язань

На базі ДП «СЛАП Ратнеагроліс» відбулася виїзна нарада-семінар головних інженерів та інженерів з охорони праці державних лісомисливських господарств. Її провели заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський та головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів управління Олександр Боровицький.

Продовжити читання→