На майбутнє. Як шацькі лісівники готуються відновлювати ліс ВІДЕО

Створення лісових культур, або висадка сіянців – це навіть не половина справи, а лише початок тривалої цілорічної і копіткої праці лісівників, пов’язаної саме з доглядом насаджень, їх впорядкуванням, захистом від бур’янів.

Продовжити читання→

Спинити знищення природи вогнем мають не штрафи та покарання, а бажання зберегти місце, де живемо

З початком весни та із настанням тепла з’являється потреба в попередженні такого страшного лиха, як пожежа. Особливо це стосується лісових насаджень, адже ми живемо поруч із лісом.

Ліси оточують нас з дитинства, дарують свої багатства, тишу і спокій. Бережуть нас від стихій, покращують наш добробут та здоров’я.

Продовжити читання→

Лісівники – дітям, діти – лісівникам: чому і чим така співпраця взаємовигідна

До Волинського ОУЛМГ завітали учні 4 класів Луцької гімназії №4.

Хлопці і дівчата займаються у гуртку юних туристів під керівництвом інструктора Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки і молоді облдержадміністраціїі Тетяни Свириденко, прийшли ще й зі своїм вихователем Олександрою Герчук.

Продовжити читання→

Про здобутки і перспективи. Директор ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» представив публічний звіт роботи підприємства за 2018 рік

У п’ятницю, 1 березня, відбувся звіт директора державного підприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» про основні показники діяльності за 2018 рік.

Продовжити читання→

Особливості лісівничої професії – без прикрас: про що розповіли вихованцям шкільного лісництва у Воротневі ФОТО

Учні новоствореного шкільного лісництва Ківерцівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відвідали Лісівничий молодіжний центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ». У перший день весни лісівники розповіли дітям про особливості професії – без прикрас.

Продовжити читання→

Вітання з днем народження директору ДП “Камінь-Каширське ЛГ” В’ячеславу Кузьмичу

Серед лісівників є чимало людей особливих, заряджених творчою енергією, яку вони сповна вкладають у благородну лісівничу справу. Саме така потужна сила живе в серці директора ДП “Камінь-Каширське лісове господарство” В’ячеслава Кузьмича, який сьогодні відзначає день народження.

Продовжити читання→