Сміттєво-вогняний колапс: волинські лісівники ініціюють проведення відкритих тематичних уроків у всіх школах області

У зв’язку з настанням весни – сезону масових підпалів сухої трави –Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства ініційовано проведення відкритих тематичних уроків у всіх школах області.

Продовжити читання→

ДП “Камінь-Каширськагроліс”: весняні лісокультурні роботи – у розпалі

Працівники державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” вчасно і належно підготовленими приступили до весняної посадкової кампанії. Головне, кажуть лісівники, щоб погода сприяла. А цими днями, згідно із прогнозами, утримуватиметься дощова погода, що сприяє насиченню грунту необхідною вологою.

Продовжити читання→

«Це тільки початок», – любешівські лісівники пообіцяли облаштувати ще дві зупинки найближчим часом

У Любешові – перші на Волині лісівники, які почали облаштовувати зупинки на автошляхах. Соціальний проект, ініційований начальником Волинського ОУЛМГ Олександром Кватирком, не лише активно підтримали у кожному районі, а й продовжують впроваджувати. Чому так? Бо людям у селах вкрай потрібно, а лісівникам приємно бути важливими для громади.

Продовжити читання→

На посадку лісу – як на свято

Лісівники ДП СЛАП «Любешівагроліс» нещодавно розпочали традиційну весняну акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Першими учасниками-2019 на Любешівщині  стали учні 9-10 класів Великокурінської ЗОШ І-ІІІ ст. Разом із лісівниками вони відновили 0,7 га території, а це –  5,6 тис. шт. сіянців!

 

Продовжити читання→

Поки на Маневиччині лісівники, діти та всі небайдужі прибирали, підприємець вивозив у ліс сміття… вантажівкою ФОТО

Чистий ліс – мрія не лише лісників, екологів, а й усіх небайдужих людей, які дбають про своє здоров’я та середовище, в якому знаходяться. На превеликий жаль, не всім це потрібно. Чи то правильніше – далеко не всі вважають, що чистота в лісі залежить від кожного з нас.

Продовжити читання→