Завдяки принциповій позиції лісівників бюджет громади поповнився на майже 40 тис. грн

Нагадаємо: на початку березня державною лісовою охороною у Сокричівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» було виявлено крадіжку дубів та оперативно встановлено всі обставини та особу порушника.

Весь цей час лісівники тримали справу на контролі. Так, у результаті  злагоджених оперативних  дій лісової охорони вину порушника було доведено.

Продовжити читання→

Протягом березня лісовою охороною складено 117 протоколів за засмічення

Ситуація із засміченням  лісів на Волині залишається непростою. Незважаючи на постійну роз’яснювальну роботу, встановлення  інформаційних аншлагів, попереджувальних знаків, проведення масштабних акцій із залученням молоді, громадськості, представників влади та подальшим висвітленням проблеми у ЗМІ, чимало людей досі не усвідомлюють власної відповідальності за  здорове довкілля.

Продовжити читання→

Лісівники Волині звітують перед громадами про рік роботи: ДП «Горохівське ЛМГ» лише у місцеві бюджети сплатило 2,6 млн грн

Лісівники ДП «Горохівське ЛМГ» нещодавно прозвітували перед громадою с. Пустомити Горохівського району. На зустірічі були присутні Пустомитівський сільський голова Ярослав Зеленський та місцеві депутати.

Продовжити читання→