Олександр КВАТИРКО: «У 2019 році головне завдання — ​вистояти»

Незабаром українців очікує відразу дві кампанії — ​вибори Президента та парламенту. А політики часто спекулюють на темі лісового господарства, аби отримати дивіденди в очах потенційних виборців. Очевидно, цьогоріч подібних «експертів» галузі буде ще більше

Продовжити читання→

З нагоди Міжнародного дня лісів: на Волині відбулася молодіжна наукова конференція ФОТО ВІДЕО

Сьогодні в Нью-Йорку, у штаб-квартирі ООН, задзвонив Дзвін Миру, відлитий із монет, медалей та інших почесних знаків, які пожертвували для нього діти та відомі люди з різних країн. Він закликав берегти мир і любити свою землю. Так розпочалося відзначення Всесвітнього дня Землі та Міжнародного дня лісу на нашій планеті.

У Волинському ОУЛМГ цього дня пройшла лісівничо-молодіжна наукова конференція «Відтворення, охорона і раціональне використання лісових ресурсів». Ініціаторами її проведення стали Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, Волинська обласна організація ТЛУ, Наукова рада при ВОУЛМГ та Лісівничий молодіжний центр.

Продовжити читання→

У Ківерцівському районі лісівники вчасно зупинили вогонь, що підходив до лісу

Загоряння сухої трави сталося учора, 20 березня, неподалік села Котів Ківерцівського району, що межує з Воротнівським лісництвом ДП «Ківерцівське ЛГ». Хтось із місцевих жителів підпалив сміття.  Вогонь швидко став поширюватися, перейшов на самосіви. Був серйозний ризик загоряння лісу.

Продовжити читання→

Сьогодні офіційно стартує всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Хто з нами? Увага: подарунки за #селфізлісу

!Сьогодні, 21 березня, у час весняного рівнодення, ми святкуємо Міжнародний день лісів.

Свято особливе для лісівників. Цього дня вже традиційно стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля.

Продовжити читання→

21 березня – Міжнародний день лісів

Щороку 21 березня відзначають Міжнародний день лісів, який започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року. Щороку він проходить під різними гаслами. У 2019 році він відбувається під гаслом «Ліси та освіта» з меседжем «Учись любити ліс».

Продовжити читання→