Працівники Любешівської ОТГ взяли участь в акції

Активно Всеукраїнську акцію “Майбутнє лісу – в твоїх руках!” підтримали жителі Любешівського району. Зокрема працівники Любешівської ОТГ, виявивши велике бажання потрудитися на благо майбутнього лісу, в один день спільно з місцевими лісівниками заліснили площу 1,2 гектари, що на території Деревківського лісництва.

Продовжити читання→

Студенти Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька привезли зі Львова «срібло» березневої лісівничої олімпіади

За ініціативи директора навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НЛТУ України доктора сільськогосподарських наук, професора Степана Миклуша втретє відбувається лісівнича олімпіада серед студентів випускних курсів коледжів спеціальності «Лісове господарство» з фахових дисциплін. Її мета – виявлення талановитих студентів і залучення їх до подальшого навчання за обраною спеціальністю.

Продовжити читання→

Під час сесії селищної ради маневицькі лісівники розповіли про роботу за рік

22 березня відбулось чергове сесійне засідання Маневицької селищної ради. Участь взяли голова Маневицької селищної ради Олександр Гаврилюк, заступник селищного голови, спеціалісти, депутати та головний лісничий ДП «Маневицьке лісове господарство» Віталій Пащук, який поінформував про роботу лісгоспу за рік.

Продовжити читання→

У центрі уваги волинських лісівників – безпека на виробництві та виконання планових зобов’язань

На базі ДП «СЛАП Ратнеагроліс» відбулася виїзна нарада-семінар головних інженерів та інженерів з охорони праці державних лісомисливських господарств. Її провели заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський та головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів управління Олександр Боровицький.

Продовжити читання→

Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі

Пожежонебезпечний період розпочинається водночас із сезонним потеплінням. Уже з березня, після сходу снігового покриву, в лісах України наступає період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Особливо вразливі до виникнення пожеж ліси Півдня та Сходу країни.

Продовжити читання→