Лісівничий молодіжний центр: міжнародний майстер-клас із вирощування лохини від професора для школярів України та Польщі

Яна Цапук очолює громадську організацію «Фундація розвитку сільських територій».  Вона ініціатор багатьох молодіжних проектів та акцій. Цього разу разом зі своїми польськими колегами реалізує міжнародний проект «По-сусідськи». Це щось на кшталт відомого телевізійного бренду «Хата – на тата». Тільки у цьому випадку сім’ї українців приймають у себе дітей поляків, а ті – навпаки.

Продовжити читання→

Лісівники Волині вітають із Великоднем

Свято Великодня не даремно має таку назву. Це період оновлення та перемоги над земними гріхами.  Час любові, прощення, умиротворення. Час для душевного спокою.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко: «Працюємо, щоб рівень ведення мисливського господарства на Волині був європейським»

Учора, 26 квітня, у ДП «ЛМГ «Звірівське» випустили на волю 80 фазанів. Ще 50 птахів у природних умовах Ківерцівщини живуть з осені минулого року. Решту лісівники утримують у вольєрі – птахи невдовзі дадуть потомство.

Продовжити читання→

На колегії Держлісагентства обговорили проблему масового всихання лісів

Санітарний стан лісів внаслідок негативної дії комплексу факторів, в основному пов’язаних із глобальними змінами клімату, різко погіршився. За останні 5-7 років на всій території України спостерігається масове всихання більшості лісоутворюючих порід (ялини, ясена, дуба, граба, берези), але найбільш занепокоєння викликає стан соснових насаджень, де ситуація стала катастрофічною. Цей процес набуває рис глобального характеру. На цьому наголосили під час засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України 25 квітня.

Продовжити читання→

Директор школи на Маневиччині: «Працюючи в різних галузях, ми разом із лісівниками опікуємося майбутнім України – дітьми»

Передсвяткові дні – не привід припиняти тематичні зустрічі зі шкільною молоддю. Особливо, коли є нагода поспілкуватись із справжніми та щирими учнями ЗОШ I-III ступенів села Велика Осниця Маневицького району – саме тут сьогодні, 26 квітня, відбувся черговий відкритий урок.

Продовжити читання→

Лісівники Волині привітали своїх підшефних із Великоднем

Ми на порозі величного Христового Воскресіння. Із давніх часів усі люди, а особливо діти, чекають цього свята, адже воно сповнене любов’ю та чудесами, бо ж саме в цей день відбулось Воскресіння Ісуса Христа.

Продовжити читання→

Річниця трагедії: у пам’ять про тих, хто рятував Україну від біди Чорнобиля…

Волинські лісівники надали для створення зеленого меморіалу «Героїв-захисників: героїв-чорнобильців, героїв-інтернаціоналістів, героїв АТО» понад 200 саджанців липи, сосон, беріз, вільхи, горобини.

Продовжити читання→

На Волині найвищий клас пожежної небезпеки: будьте відповідальними

На Волині оголошено найвищий – 5-й клас пожежної небезпеки. У зв’язку з цим вкотре звертаємося до волинян із проханням бути відповідальними під час відпочинку на природі. Щоб ці вихідні залишилися в пам’яті приємними спогадами.

Проводьте Великодні свята у спеціально пристосованих для цього місцях – рекреаційних пунктах.

Продовжити читання→

«Лісові» подарунки: як волинські села безкоштовно отримують «туристичні родзинки»

У весняні дні, коли вже пригріває сонечко, змучений зимою люд все частіше виїжджає на природу, щоб посмажити м`яса та відпочити від щоденної рутинної праці. З настанням Великодня цей процес стане масовим, бо ще більше потеплішає, і буде більше бажаючих відпочити – додадуться ті, хто дотримувався посту.

Продовжити читання→