Роботи вистачить усім: як на Горохівщині лісівники співпрацюють із громадами ФОТО

Роботи вистачить всім: як на Горохівщині лісівники допомагають громадам. ФОТО
Горохівський район – один з найменш заліснених на Волині, але лісники тут активно допомагають громадам

Просто робити свою справу і не «сунути носа» у чужі проблеми – неактуальне в сучасному світі правило. Робити добрі справи, допомагати нужденним – фактично умова існування бізнесу, який хоче поваги до себе. Лісники дотримуються її, як ніхто. Залишатись осторонь чужих негараздів вони не звикли, хоч і працюють здебільшого там, де замість звичного людського гамору – лише спів птахів і ні душі навколо.

Продовжити читання→

Учні Куснищанської школи разом із лісівниками створили сад

Учні Куснищанської школи, що на Любомльщині, біля свого навчального закладу створили сад. Ініціатором такої ідеї став керівник шкільного лісництва Петро Антонюк. Допомагав у створенні саду інженер лісових культур  ДП «Любомльський лісгосп» Іван Каліщук.

Продовжити читання→

Скільки кРОКІВ від насінини до дерева, дітям розповідають у селекційному центрі ФОТО

У рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» волинські лісівники не лише працюють над відновленням лісу. Постійними є численні акції, екскурсії, навчальні візити.

Зокрема вчора, 10   квітня,  ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» відвідали учні 3-В класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради на чолі з класним керівником Оленою Кичук.

Продовжити читання→

Держлісагентство вживає низку заходів для запобігання виникненню лісових пожеж

Основними причинами виникнення пожеж є порушення населенням правил пожежної безпеки в лісах, випалювання сухої рослинності та недотримання заходів пожежної безпеки при виконанні робіт.

Продовжити читання→