Посадили – доповідаємо: кампанію з лісовідновлення на Волині завершено

Сотні організованих посадок лісу, тисячі задіяних людей та гектари нових насаджень – такі підсумки  акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на Волині. В нашому регіоні завершується масштабна кампанія з лісовідновлення, ініційована спеціалістами галузі.

Продовжити читання→

Очільники та представники громад Любомльщини створили свій розмаїтий ліс

На території лісових масивів ДП «Любомльський лісгосп» зібрались голови ОТГ Любомльщини, старости, представники громад, щоб зробити свій внесок в історію творення лісу. Разом із лісівниками заліснили ділянку суцільного зрубу, яка потребувала лісовідновлення, долучившись до завершальної у цьому році акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Продовжити читання→

Волинські лісівники вітають пожежників із професійним святом!

Шановні колеги! Так називаємо Вас, адже у щоденній роботі ми часто йдемо пліч-о-пліч.

Дякуємо за нелегку небезпечну працю та щоденні героїчні вчинки.

Продовжити читання→

ДП «Городоцьке ЛГ» приймає роботи із лісовідновлення

Лісокультурну кампанію ДП «Городоцьке ЛГ» завершило одним із перших в області. У ці дні лісівники вже розпочали процедуру технічного приймання культур, проводять контроль за якістю посадки та відповідності затверджених проектів.

Продовжити читання→

Відбулася лісовпорядна нарада

Учора, 16 квітня, під головуванням першого заступника начальника Волинського обласного управління Руслана Войцеховського відбулась виробничо-технічна лісовпорядна нарада. Обговорювалися питання розгляду та опрацювання матеріалів лісовпорядкування по ДП «Цуманське лісове господарство» та новоствореного ДП Лісомисливське господарство «Звірівське» на наступний ревізійний період.

Продовжити читання→