Директор школи на Маневиччині: «Працюючи в різних галузях, ми разом із лісівниками опікуємося майбутнім України – дітьми»

Передсвяткові дні – не привід припиняти тематичні зустрічі зі шкільною молоддю. Особливо, коли є нагода поспілкуватись із справжніми та щирими учнями ЗОШ I-III ступенів села Велика Осниця Маневицького району – саме тут сьогодні, 26 квітня, відбувся черговий відкритий урок.

Продовжити читання→

Лісівники Волині привітали своїх підшефних із Великоднем

Ми на порозі величного Христового Воскресіння. Із давніх часів усі люди, а особливо діти, чекають цього свята, адже воно сповнене любов’ю та чудесами, бо ж саме в цей день відбулось Воскресіння Ісуса Христа.

Продовжити читання→

Річниця трагедії: у пам’ять про тих, хто рятував Україну від біди Чорнобиля…

Волинські лісівники надали для створення зеленого меморіалу «Героїв-захисників: героїв-чорнобильців, героїв-інтернаціоналістів, героїв АТО» понад 200 саджанців липи, сосон, беріз, вільхи, горобини.

Продовжити читання→

На Волині найвищий клас пожежної небезпеки: будьте відповідальними

На Волині оголошено найвищий – 5-й клас пожежної небезпеки. У зв’язку з цим вкотре звертаємося до волинян із проханням бути відповідальними під час відпочинку на природі. Щоб ці вихідні залишилися в пам’яті приємними спогадами.

Проводьте Великодні свята у спеціально пристосованих для цього місцях – рекреаційних пунктах.

Продовжити читання→

«Лісові» подарунки: як волинські села безкоштовно отримують «туристичні родзинки»

У весняні дні, коли вже пригріває сонечко, змучений зимою люд все частіше виїжджає на природу, щоб посмажити м`яса та відпочити від щоденної рутинної праці. З настанням Великодня цей процес стане масовим, бо ще більше потеплішає, і буде більше бажаючих відпочити – додадуться ті, хто дотримувався посту.

Продовжити читання→

За І кв. 2019 р. держлісгоспами області у бюджети різних рівнів сплачено понад 103 млн грн

Стабільна робота державних лісогосподарських підприємств – це забезпечення місцевого населення робочими місцями із достойною заробітною платою,  активна співпраця та допомога сільським радам і ОТГ та безпосередньо – податки, які сплачує лісгосп, тим самим наповнюючи  Державний та місцевий бюджети.

Продовжити читання→