Мікродерева, або Весна на лісовому розсаднику ФОТО

Одне з підприємств, звідки починається традиційна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» у нашій області – Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр, що в селі Гаразджа Луцького району.

Продовжити читання→

Як старовижівські лісівники навчилися ефективно переробляти незатребувану деревину та що з того має громада ФОТО

Деревообробне виробництво є додатковим джерелом надходження коштів і прикладом вдалого ефективного господарювання. Адже деревообробні цехи, зокрема ті, що функціонують у  державному підприємстві «Старовижівське лісове господарство», переробляють низькотоварну деревину, що не користується достатнім попитом, дозволяючи підприємству отримати в процесі реалізації більше коштів. У свою чергу фінансові надходження від виробництва спрямовуються на розвиток лісового та мисливського господарства, сплату податків до бюджетів усіх рівнів, створення достойних умов праці та забезпечення додатковими робочими місцями та високою заробітною платою.

Продовжити читання→

«Живі» гроші, ремонти, створення парків: як лісівники допомагають громадам на Волині (фото)

Волинські лісівники другий рік поспіль звітують перед жителями області про свої напрацювання на користь громад. Цьогоріч таких зустрічей відбулося близько 130.

Продовжити читання→

Щоб посаджені сіянці прижилися, їх треба правильно і вчасно доглянути. Ось як це відбувається ВІДЕО

Не секрет: усе, що посіяно чи посаджено у землю, вимагає дбайливого ставлення. Так і в лісі. Посадили – треба доглянути. Над цим зараз особливо активно працюють лісівники.

Продовжити читання→

Вітаємо з днем народження директора ДП «Любомльське ЛГ» Володимира Туревича

День народження сьогодні, 29 травня, відзначає директор ДП «Любомльський лісгосп» Володимир Туревич.

Молодий, енергійний, талановитий керівник, відданий своїй справі лісівник, гарний сім’янин і відкрита щира людина.

Продовжити читання→

Володимир Бондар: про зміни у законодавстві та стабільність у переконаннях. Інтерв’ю для волинського видання «Фреш»

– Володимире Нальковичу, аналізуючи сьогоднішню ситуацію, розуміємо, наскільки складний та тернистий шлях ви обрали, ставши на стежку реформ у сфері лісового господарства. Однак, на 2019 було анонсовано ряд серйозних заходів щодо покращення ситуації. Зокрема, одним із найактуальніших питань є національна інвентаризація лісового фонду. Розкажіть, які зрушення у цьому напрямку відбулися за перший квартал 2019 року?

Продовжити читання→

Футбольні баталії: лісівники Волині у боротьбі за чемпіонство

Минулої суботи відбувся 9-й тур чемпіонату Волині з футболу серед команд першої ліги з участю ФК «Шацьке УДЛГ». Команда лісівників на виїзді у Камінь-Каширську з хокейним рахунком 0:6 обіграла господарів поля. І якщо у першому таймі ФК «Камінь-Каширський» ще чинив супротив і пропустив тільки два м’ячі у свої ворота, то після перерви – наче греблю прорвало: у їх сітку залетіло ще чотири м’ячі.

Продовжити читання→

Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі ФОТО ВІДЕО

Відеоспостереження уже давно дісталося волинських лісів. Лісівники застосовують камери з метою боротьби з браконьєрством, лісопорушеннями та… стеженням за дикими тваринами.

Продовжити читання→

Воротнівські принади та екопродукція з волинського лісу були представлені на фестивалі «Волинська княжна»

Учора, 26 травня, Волинь вкотре обирала красуню у найкращому історичному образі – відбувся 5-й традиційний конкурс-фестиваль «Волинська княжна». Переможницею стала Світлана Хамежук із смт Локачі, яка була в образі Марії Дмитрівни Шемяки.

Продовжити читання→