Екоуроки від волинських лісівників – у школах Луцька ВІДЕО

Відкриті лісові уроки нині активно тривають у школах обласного центру Волині. Лісівники вже відвідали загальноосвітні заклади Луцька «Ліцей №3», природничий ліцей №7 та Луцький НВК №22. Екоурок на свіжому повітрі найближчими днями заплановано у гімназії №18.

Продовжити читання→

Студент Шацького лісового коледжу став призером обласного етапу конкурсу молодіжних проектів

Студенти Шацького лісового коледжу представили свої наукові проекти на конкурсі у Луцьку.

Обласний етап Всеукраїнського молодіжного Хакатону «X REALITYHACK – 2019» організували відповідно до планів роботи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинського обласного еколого-натуралістичного центру.

Продовжити читання→

Мистецтво маленьких кроків: у Луцьку біля РЦ «Промінь» відбувся фестиваль «Подаруй собаці дім»

Учора,19 травня, вперше у Луцьку відбувся фестиваль #мокріносики – «Подаруй собаці дім». Задум волонтерів та організаторів простий: зламати стереотипи про бездомних тваринок та показати, що кожен із покинутих чотирилапих вартий нового дому. З ініціативи КП «Ласка» та РЦ «Промінь», які й організували неординарний захід, завдяки спільним зусиллям багатьох людей – у тому числі волинських лісівників – усе вдалося.

Продовжити читання→

У Черкасах обговорили проект Комунікаційної стратегії Держлісагентства

16-17 травня у Черкасах відбулася семінар-нарада для працівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства, лісогосподарських підприємств, відповідальних за зв’язки з громадськістю та засобами масової інформації.

Продовжити читання→