Фінал чемпіонату з футболу серед лісівників Волині: команда ДП «Шацьке УДЛГ» виборола золоті медалі

Фінальні ігри чемпіонату з футболу серед лісівників Волині відбулися у Шацьку. Подивитися дербі за участю команд ДП «Шацьке УДЛГ» та ДП «Маневицьке ЛГ», які з боями пробилися у фінал, прийшло до тисячі уболівальників. Урочисте відкриття розпочалося з виступу народного аматорського колективу «Молодички» Шацького міського будинку культури. А на матч року особисто прибули заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Продовжити читання→

Привітання Олександра Кватирка з Днем Конституції України

Шановні колеги-лісівники, волиняни! Вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України!

Бажаю миру, сили, віри, натхнення та терпіння. Щоб ви завжди почувалися комфортно у рідній країні.

Продовжити читання→

Переможцями обласного зльоту учнівських лісництв стали вихованці Городоцької школи. Вітаємо!

Ці талановиті діти з НВК Городок, (Маневицький р-н), якими опікуються працівники ДП “Городоцьке ЛГ”, під керівництвом педагога Ніни Терещенко представлятимуть Волинь на рівні України.

Продовжити читання→

Волинських лісівників в особі Олександра Кватирка нагородили українські військові

Учора, 27 червня, під час колегії Держлісагентства, представник Оперативного командування «Захід» Андрій Рисюк вчергове нагородив лісівників за допомогу українським військовим.

Продовжити читання→

Працівники Волинського ОУЛМГ долучилися до урочистостей з нагоди Дня Конституції України

Сьогодні, 27 червня, о 10 годині на Київському майдані місті Луцька розпочався культурно-мистецький захід «Оберіг української державності», присвячений національному святу – Дню Конституції України. Разом із лучанами та гостями міста 23-ю річницю Основного Закону України відзначали працівники Волинського ОУЛМГ.

Продовжити читання→

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

Сьогодні під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря відбулося засідання колегії відомства.

Одним з питань було розглянуто стан бухгалтерського обліку та достовірність звітності на підприємствах Хмельницького  та  Чернівецького  обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Продовжити читання→

До уваги переробників деревини та експортерів! Розроблені норми виходу деревини згідно з новими ДСТУ

У зв’язку із введенням в дію з 01 січня 2019 року нових державних стандартів на лісоматеріали круглі (необроблені) Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) розробив  науково-методичні рекомендації для лісопиляльно-деревообробних підприємств України з нормування витрат сировини у виробництві пиломатеріалів та заготовок, які були схвалені  науково-технічною радою Державного агентства лісових ресурсів України (протокол №10 від 24 квітня 2019 року). В цих рекомендаціях розроблені орієнтовні норми витрат круглих лісоматеріалів класів якості А,В,С,D основних порід деревини у виробництві пиломатеріалів.

Продовжити читання→

За футбольний Кубок лісівників Волині змагатимуться команди ДП «Шацьке УДЛГ» та ДП «Маневицьке ЛГ»

Минулих вихідних відбулися півфінальні матчі чемпіонату з футболу серед лісівників Волині.

Продовжити читання→

Журналісти всеукраїнської газети «Волинь-нова» написали вірш про Воротнів

Нещодавно працівники всеукраїнської газети «Волинь-нова» усім колективом відвідали ботанічний заказник загальнодержавного значення «Воротнів» (Воротнівське лісництво ДП “Ківерцівське ЛГ”), де й ознайомилися з роботою створеного з ініціативи начальника управління Олександра Кватирка першого в Україні Лісівничого молодіжного центру. Вражені красою місцини та численними проектами, які реалізовуються тут лісівниками, журналісти вирішили віддячити поезією.

Продовжити читання→