І малі, й великі: дикі кабани приходять на підгодівлю цілими родинами ФОТО

Незважаючи на те, що популяція диких кабанів у лісах області останнім часом зменшилася – внаслідок заходів, що проводилися у зв’язку із виявленням африканської чуми, відеокамери фіксують ось такі кадри. Ці знімки зроблені у лісових масивах ДП «Маневицьке ЛГ».

Продовжити читання→

Проект «екозупинка» продовжує реалізовуватись у районах Волині

Нещодавно нові зупинки в екостилі виготовили і встановили працівники ДП «Прибузьке ЛГ» (Любомльський район) та ДП «Маневицьке ЛГ». Щоб процес очікування був приємнішим – так коментують започатковану понад рік тому справу у лісгоспах області.

Продовжити читання→

Лісівники Волині привітали школярів із завершенням навчального року

Співпраця з молоддю різного віку для волинських лісівників уже давно стала приємною традицією. В області діє 59 шкільних лісництв, вихованці яких є постійними учасниками конкурсів та різноманітних заходів. Лісівники співпрацюють зі школами міст та сіл, громадськими організаціями, що опікуються дітками особливих категорій. Окремою вагомою сторінкою є робота Лісівничого молодіжного центру. І такий список розширюється та збільшується з однієї простої причини – така співпраця дарує щасливі дитячі обличчя, сяючі очі та щирі посмішки, що так стимулює рухатися вперед.

Останні дні весни принесли чимало приємних зустрічей – лісівники вітали школярів зі святом  Останнього дзвінка та нагороджували дітей-перемоців профільних конкурсів малюнка і твору «Людина і ліс» та «Охорона праці очима дітей».

Продовжити читання→