180 видів декоративних рослин вирощують у Гаразджі. Як їх купити?

У ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» вирощують понад 180 видів декоративних рослин. Про це розповідає видання Перший. Фахівці, які вирощують їх і доглядають, запевняють: велика перевага у тому, що всі рослини акліматизовані. Це не привезені звідкілясь туї чи барбариси, які можна висадити у себе під офісом, а за деякий час ті пропадуть. Це – рослини, які вирощені на Волині, вони звикли до місцевих умов, клімату та грунтів. 

Продовжити читання→

Директор ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» Олег Павляшик розповів про досягнення та проблеми підприємства

Факт: менше року тому на Ратнівщині – в рамках відзначення Дня працівника лісу – відкривали новозбудовану адмінбудівлю ДП «СЛАП «Ратнеагроліс». Підприємство за цей період показало непоганий ріст, всі основні показники виконуються, колектив задоволений умовами праці. Незадовго до того тут призначили нового керівника. Звертаємося до Олега Павляшика, котрий і зустрічає нас на Ратнівщині: «Одразу видно: якщо є бажання та добра воля керівника, підприємство розвивається». Олег Валентинович у відповідь  уточнює: «Якщо є бажання керівника і підтримка колективу. Успішний керівник той, якому є з ким працювати».

Продовжити читання→

Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах ВІДЕО

Про перше і головне призначення рекреаційних пунктів у волинських лісах – протипожежне – згадують тепер хіба лише лісівники. Люди давно просто оцінили всі переваги цивілізованого відпочинку на природі – у затишних альтанках, де завжди є дрова, облаштовані доріжки. Для дітей – гойдалки, дитячі гірки. Обов’язково – туалети та смітники.

Продовжити читання→

Навчання завершили студенти Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька

В актовій залі Шацького лісового коледжу ім. В. В. Сулька відбувся традиційний прощальний вечір випускних груп.

Студенти 4 курсу спеціальності «Лісове господарство» (куратори груп – Тетяна Іванівна Корнелюк, Валентина Миколаївна Городиська, Лариса Семенівна Арват та Володимир Юрійович Кононенко) подарували присутнім різноманітні цікаві номери, гарні та зворушливі пісні, а також кожна група підготувала фото та відеофільми про своє студентське життя.

Продовжити читання→