Щирий дитячий захват та фото на згадку: чим запам’ятається школярам візит до Цуманського лісгоспу

Напередодні вихідних до Цуманського лісгоспу завітали гості. Це були школярі-другокласники із селища Грем’яче Ківерцівського р-ну. Директор ДП «Цуманське ЛГ» Юрій Ребар та працівники підприємства гостинно зустріли юних відвідувачів  та провели пізнавальну екскурсію територією.

Продовжити читання→

На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк ФОТО ВІДЕО

Поки що його територія – 60 соток. Тут цієї весни висаджено 70 унікальних рослин. Завдяки вчасному та правильному догляду вони прижилися на 100%. Буде тепер місце досліджень вихованцям шкільних лісництв, яких при ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» нині діє аж 8. А згодом – за років 10, коли саджанці стануть молодими деревами, а лісівники встановлять тут лавочки та бесідки, дендропарк має всі шанси стати розкішним місцем відпочинку для місцевих мешканців та туристичною родзинкою усієї Волині.

Продовжити читання→

Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств

Робота над створенням нових або вдосконаленням діючих механізмів, які можуть стати додатковими джерелами надходження коштів для державних лісогосподарських підприємств – в нинішніх непростих умовах на ринку деревини надзвичайно важлива.

Продовжити читання→