«Живі» гроші, ремонти, створення парків: як лісівники допомагають громадам на Волині (фото)

Волинські лісівники другий рік поспіль звітують перед жителями області про свої напрацювання на користь громад. Цьогоріч таких зустрічей відбулося близько 130. 

Продовжити читання→

Надія лісу — молодь (Неформальні уроки)

На Волині лісівники працюють над вихованням у школярів свідомого й відповідального ставлення до природи.

Із початку року волинський інформпростір рясніє новинами, як лісівники зустрічаються зі школярами, проводять різноманітні екскурсії, відкриті уроки й чимало інших заходів.

Продовжити читання→

Біля Устилузького лісництва ростуть ясени, посаджені на честь скасування кріпосного права

Біля входу до Устилузького лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» ростуть два ясени. Обидва посаджені у далекому 1861 році на честь скасування кріпосного права у Російській імперії.

Продовжити читання→

Відверто та вичерпно про законодавчі особливості та вимоги щодо проведення рубок ВІДЕО

Якими бувають рубки, що передбачено законодавством при їх проведенні, якими є вимоги та дозволи щодо організації лісогосподарських заходів, «сезон тиші» та його нормативи, законодавчі зміни щодо посилення відповідальності за незаконний обіг деревини, права та обов’язки лісівників, контролюючих, правоохоронних структур та представників громади – на ці та багато інших запитань глядачі отримали вичерпну відповідь під час прямого ефіру на телеканалі «UA:Волинь».

Продовжити читання→

Студенти Шацького лісового коледжу на практиці вдосконалювали здобуті знання

На базі Шацького лісового коледжу ім. Валентина Сулька відбулося обласне методичне об′єднання викладачів економіки та спеціальних технічних дисциплін закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації.

Відповідно до плану роботи, відбулося обговорення питань обласного методоб’єднання, серед яких  і виробничі, і лісогосподарські, і фінансові, і науково-технічні.

Про це повідомляють на сайті навчального закладу.

Продовжити читання→

Держлісагентство: за І півріччя відтворено майже 36 тисяч гектарів лісів

За перше півріччя 2019 року лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, відтворили ліси на площі 35 852 гектари.

Продовжити читання→