У Володимирі-Волинському в рамках святкування Дня міста відбулася обласна виставка мисливських собак

Організували та провели дійство Волинський обласний відокремлений підрозділ ФМС України, Володимир-Волинський міськрайонний осередок ФМСУ та Волинський обласний осередок КСУ «Маршал».

Продовжити читання→

У рамках транскордонного проекту науковці досліджуватимуть стан заповідних лісів Волині

На Волині розпочалася робота з виявлення особливо цінних для збереження лісових територій.  Група науковців проводить дослідження в лісових господарствах Прип’ятського Полісся з метою виявлення ділянок природних недоторканих лісів та надання наукових обґрунтувань щодо подальших необхідних заходів з їх охорони та збереження.

Продовжити читання→

З волинського лісу — до американського столу

Іноземці у захваті від продукції консервних цехів українського краю

З весни і до пізньої осені значна частина волинян іде до лісу за його дарами, щоб урізноманітни меню власного столу. Натомість у лісівників зовсім інші цілі. І до основних напрямів їхньої діяльності, лісозаготівлі та лісовідновлення, додається безліч додаткових завдань, з-поміж яких — приємно здивувати та зацікавити гурманів продукцією власного виробництва.

Продовжити читання→

Розділяємо біль втрати найріднішої людини…

Колективи Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, державних лісогосподарських підприємств, обласних організацій Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства висловлюють співчуття заступнику начальника управління Олександрові Павловичу Рибчинському з приводу важкої втрати – смерті мами Надії Арсентіївни.

Продовжити читання→

На колегії Держлісагентства розглянуто питання використання деревини

Ситуація, яка склалась на світових ринках необробленої деревини та продукції її переробки негативно позначається на діяльності  лісогосподарських підприємств галузі, в наслідок чого спостерігається падіння основних виробничих показників у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Про це йшлося на виїзному засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України, яке відбулася на Рівненщині.

Продовжити читання→

Як волинські журналісти разом із лісівниками проводили догляди у лісі ФОТО

У п’ятницю, 26 липня, представники волинських інтернет-ресурсів та телебачення відвідали Скулинське лісництво ДП «Ковельське ЛГ». Медійники мали змогу не лише побачити, як проводиться догляд за лісовими культурами, а й особисто спробувати провести розчищення на ділянці мотокущорізом.

Продовжити читання→

Гості із Чернівецької та Житомирської областей вражені волинськими лісами ВІДЕО

Гості із Чернівецької та Житомирської областей поділилися враженнями від навчального візиту «Використання лісових ресурсів як інструмент економічного розвитку ОТГ». Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Продовжити читання→

На Рівненщині відбувається мисливський форум

Сьогодні, 27 липня, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар та начальники обласних управлінь лісового та мисливського господарства беруть участь у Третьому мисливському форумі.

Продовжити читання→

До уваги любителів тихого полювання: поради від лісівників Волині

Літо – сезон відпусток, поїздок на дачу та грибників. Хто ж не любить поласувати свіжими, щойно зібраними власними руками грибочками? Однак не всі вони є корисними. Як не помилитися та набрати цілий кошик лісових скарбів – кілька не зайвих порад.

Продовжити читання→