Сезонні турботи: працівниками державної лісової охорони складено 89 протоколів за порушення правил збору ягід у лісі

А саме – за збирання чорниці із допомогою спеціальних, але заборонених засобів заготівлі (у народі – гребінки). На жаль, намагаючись більше заробити на здачі ягід, люди досі вдаються до таких варварських способів, чим підривають коріння та зривають із куща весь листяний покрив.

Продовжити читання→

У мисливському господарстві немає періоду відпочинку

Ведення мисливського господарства – клопітка та затратна справа. Причому – круглорічна. І навіть за умови виконання цілого комплексу необхідних заходів віддачі не варто чекати через рік чи й навіть два. Це робота на тривалий період.

Продовжити читання→

Мораторій на експорт деревини не досяг тієї мети, для якої вводився, – Олексій Гончарук

Заступник керівника Офісу Президента України з економічних питань Олексій Гончарук упевнений, що мораторій на експорт лісоматеріалів необроблених неефективний і його слід переглянути. Про це він заявив на брифінгу, передають «Українські Новини».

Продовжити читання→

Клаптикові ліси Рожищенщини: нове дихання понівеченої колгоспом землі

Лісівники «Рожищеагролісу» довели, що людська праця і бажання здатні долати будь-які перешкоди, як от викохати ліс на непридатних для використання землях.

Державне підприємство «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс» має площу 6,5 тисяч гектарів. До нього входять два лісництва: Стохідське та Стирне. Такі назви вони отримали від річок, що протікають на цих територіях.

На оглядини рожищенських земель їдемо у рамках спец-проекту «Історії довкола лісу».

Продовжити читання→