Центр зайнятості Любешівщини: лісова галузь – чи не єдина можливість для мешканців району мати роботу і стабільну зарплату

Лісове господарство – важлива складова економіки Любешівського району. Тому Любешівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості значну увагу приділяє співпраці з роботодавцями – лісівниками щодо забезпечення галузі кваліфікованими працівниками.

Продовжити читання→

У Волинській ОДА відбулася нарада щодо запровадження системи електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів

Президент України Володимир Зеленський видав Указ № 511 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів». Серед основних заходів, про які йдеться в Указі – забезпечення доступу до інформації про обіг деревини у форматі відкритих даних та запровадження до 1 листопада 2019 року електронного обліку деревини. Тож аби донести інформацію до причетних структур та організацій, заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось провів установчу нараду за участю представників обласного управління лісового та мисливського господарства та приватних лісокористувачів. Обговорення Указу Президента України відбулося в п`ятницю, 30 серпня 2019 року.

Продовжити читання→

Анатолій Родюк: сторінка із книги життя ювіляра

Анатолій Родюк – лісівник великого практичного досвіду, один із найдосвідченіших управлінців, кадровик. Отже – найбільше знає про  кожного в галузі. Він і зараз може годинами розповідати про людей, які творять історію волинського лісу. Пам’ятає їх біографії, родовід того чи іншого відомого лісівника, може розповісти про їхній кар’єрний ріст, досягнення, обов’язково наголосить на сильних сторонах та моральних якостях своїх колег. Підкреслить їх чесноти та професійні здібності. Похвалить, додасть: «Без таких самовідданих людей лісова галузь давно перестала б існувати!».

Продовжити читання→

Волинські лісівники вшанували пам’ять загиблих захисників України

Сьогодні, 29 серпня, Україна вперше відзначає День пам’яті своїх захисників.
З цієї нагоди у Луцьку відбулися поминальні заходи. Волиняни прийшли на Театральну площу міста із квітами, які поклали до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України».

Продовжити читання→

День пам’яті захисників України. Як жив і загинув лісівник-воїн Анатолій Федчишин…

Він раніше за інших усвідомив, що Україна потребує захисту, і разом із братом Володимиром у березні 2014-го пішов її захищати. Був солдатом Збройних сил України, командиром Рівненської мобільної штурмової розвідгрупи Добровольчого корпусу «Правого Сектору» (батальйон територіальної оборони «Дніпро-2»).

Продовжити читання→

Кому із лісівників Маневиччини вручили нагрудний знак «Учасник бойових дій у російсько-українській війні»

Цьогоріч на заходах з нагоди Дня Незалежності України директор ДП «Поліське лісове господарство» Андрій Яцина, який очолює Маневицьку районну громадську організацію ветеранів АТО на Сході України, долучився до вручення нагрудних знаків «Учасник бойових дій у російсько-українській війні». А це – майже 500 Героїв Маневиччини.

Продовжити читання→

З Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!

Від усього колективу волинських лісівників вітаю з визначними державними святами!

У ці дні хочеться вкотре нагадати відому, але таку важливу істину: великі перемоги цілого народу складаються з маленьких досягнень кожного з нас. Нам усім необхідно наполегливо працювати та щиро вірити в успіх спільних дій, що єднають, зміцнюють рідну країну.

Продовжити читання→

Близько 500 вихованців табору «Сонячний» відвідали Воротнів. Серед них – юні гості з Луганщини

Лісівничий молодіжний  центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», та дитячий туристичний табір «Сонячний» с. Гараджа Луцького району, мають давні дружні взаємини. Кожна зміна цього табору обов’язково побувала на екскурсії у Воротневі.

Продовжити читання→