Лісівники Волині працюють над розвитком бджільництва

Сьогодні свято Маковія, або Медовий Спас. Щорічно його відзначають 14 серпня і цього року воно припадає на середу – саме середину робочого тижня. Лісові пасічники кажуть, що збором  спасівського меду вже майже завершується процес «солодкої» заготівлі. Триватиме він ще до другого Спасу – 19 серпня, а тоді в пасічників розпочнеться час підготовки до зимового періоду. Адже у бджільництві, як і в лісовій галузі, немає періоду відпочинку.

Продовжити читання→

Призначено директора ДП «Ратнівське лісомисливське господарство»

Сьогодні, 14 серпня, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко представив колективу державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» нового директора. Ним став Чикор Володимир Миколайович, який до цього призначення працював на підприємстві на посаді головного інженера.

Продовжити читання→

«Якісні волинські соки мають бути не тільки в Америці та Ізраїлі, а в наших садочках» – депутати Волиньради

Голова обласної ради Ірина Вахович та депутат Юрій Ройко побували з робочим візитом у Цуманській ОТГ. В рамках цієї поїздки вони відвідали консервний цех Цуманського держлісгоспу, який є основним бюджетоутворюючим підприємством громади.

Продовжити читання→