З Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!

Від усього колективу волинських лісівників вітаю з визначними державними святами!

У ці дні хочеться вкотре нагадати відому, але таку важливу істину: великі перемоги цілого народу складаються з маленьких досягнень кожного з нас. Нам усім необхідно наполегливо працювати та щиро вірити в успіх спільних дій, що єднають, зміцнюють рідну країну.

Продовжити читання→

Близько 500 вихованців табору «Сонячний» відвідали Воротнів. Серед них – юні гості з Луганщини

Лісівничий молодіжний  центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», та дитячий туристичний табір «Сонячний» с. Гараджа Луцького району, мають давні дружні взаємини. Кожна зміна цього табору обов’язково побувала на екскурсії у Воротневі.

Продовжити читання→

На Маневиччині – чергове затримання через крадіжку деревини

Групами оперативного реагування державних підприємств «Колківське ЛГ» та «Цуманське ЛГ» затримано двох осіб при спробі перевезення лісопродукції без документів. Встановлено, що  деревину незаконно зрізано у Партизанському лісництві ДП «Цуманське ЛГ», територія якого входить до Ківерцівського НПП «Цуманська пуща».

Продовжити читання→

Як волинські лісівники оберігають ліси від пожеж ВІДЕО

Третій рік поспіль волинські лісівники убезпечують лісові угіддя від пожеж. За цим стоїть ретельна систематична робота всіх служб, лісової охорони, громадських помічників.

Продовжити читання→

Волинські лісівники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного прапора України

Сьогодні, напередодні найбільшого державного свята  – 28-ї річниці Незалежності України, на Київському майдані Луцька, біля пам`ятника борцям за волю та незалежність, зібралися сотні волинян. Долучилися до урочистостей і працівники Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Продовжити читання→