Держлісагентство координуватиметься через Мінекоенерго

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Уряду від 18 вересня 2019 р. № 847 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка визначає спрямування/впорядкування функцій органів влади у зв’язку з утворенням Міністерства енергетики та захисту довкілля України шляхом перейменування Мінприроди і реорганізації Міненерговугілля.

Продовжити читання→

На Маневиччині – затримання за незаконний видобуток піску ФОТО

Учора, 27 вересня, працівниками державної лісової охорони ДП «Маневицьке ЛГ» спільно із працівниками Маневицького відділу поліції припинено незаконний видобуток піску на території Оконського лісництва.

Продовжити читання→

У лісі поблизу Гаразджі та Струмівки змагалися велосипедисти з усієї України ФОТО

Справжні велотреки з перешкодами, спортсмени-професіонали та аматори у повному екіпіруванні, переможці у трьох категоріях, медалі та призи – ліс поблизу Луцька сьогодні, 28 вересня, перетворився у зону екстриму. Тривали аматорські ХС-перегони «Струмівські хащі».

Продовжити читання→

Вересень у Воротневі: півтисячі учасників заходів та тисячі відпочивальників

Добігає кінця вересень, а у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківецівське ЛГ», не стихає дитячий гомін. Як тільки видається погожа днина – сюди звідусіль поспішають юні гості.

Продовжити читання→

Лісівники Волині за 8 місяців провели доглядів за молодим лісом на площі 2396 га

Формування деревостанів при здійсненні рубок догляду за лісом є одним із найважливіших етапів у вирощуванні високопродуктивних  насаджень.

Продовжити читання→

Дякую всім, з ким я працював у лісовій галузі, – Володимир Бондар

Сьогодні відбулося засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України. За скороченою процедурою були розглянуті питання порядку денного та ухвалені відповідні проекти рішень.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко: «У мисливстві, як і в усій лісовій галузі, не буває швидкого повернення вкладень»

Мисливське господарство – один із напрямків, які подають надії на підвищення дохідності в області. Мисливство  на  Волині   сьогодні  ведеться на площі 1 млн 431 тис га, з них 298 тис. га (21%) надано в користування підприємствам Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Продовжити читання→

Цього року на Волині новорічні деревця посаджено на площі 50 гектарів

На площі 293,3 га, де у попередні створено спеціальні плантації новорічних дерев, проведено догляди.

Про це йшлося у підсумковій доповіді начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка.

Продовжити читання→

Безпекові цілі волинських лісівників: передбачити ризики і уникнути травмувань ФОТО ВІДЕО

Сьогодні у Луцьку (Passage Interdit (Пасаж Інтердіт) розпочався дводенний семінар-тренінг «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників в лісовій галузі» (відповідно до вимог ISO 45001:2018).

Продовжити читання→