У Шацькому лісовому коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня знань ФОТО

У Шацькому лісовому коледжі імені Валентина Сулька на День знань уже за традицією першокурсники прийшли у вишиванках. Посвята у студенти виявилася найхвилюючішою подією урочистої лінійки.

Продовжити читання→

Літній період для шацьких лісівників – подвійне навантаження ВІДЕО

Добігає кінця сезон відпочинку на Шацьких озерах. Тисячі туристів зі всієї України із заздрістю споглядали тих, кому випало жити і працювати поблизу перлини Волині. Так, до речі, однаково мислять відпочивальники і біля моря.

Продовжити читання→

Традиції вчитися і вчити: волинські лісівники привітали школярів із Днем знань

На Волині дружба лісівників і школярів давня та міцна. Тож до Дня знань лісівники у кожному районі, як і щороку, готувалися. Щоб на традиційних урочистих лінійках відзначити увагою та подарунками тих, хто пліч-опліч із лісівниками навесні садить ліс, турбується про саджанці, збирає насіння, допомагає пережити зиму птахам. А також подякувати тим, хто про ліс пише та його малює. Нагороди отримали  і вихованці шкільних лісництв, яких на Волині зараз 59, і переможці творчих змагань. Зокрема обласного етапу конкурсу малюнка та твору на тему «Людина і ліс» (повний список переможців буде оприлюднено згодом) та  «Охорона праці та безпека виконання робіт в лісовій галузі очима дітей».

Продовжити читання→

Олександр Кватирко: низькосортні деревні ресурси допоможуть волинянам пережити зиму

Про це начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко зазначив на власній сторінці у мережі «Фейсбук».

Продовжити читання→