Американка в лісах Волині

У Мощаницькому лісництві ДП «Звірівське ЛМГ» росте справжній екзот. Це – дугласія, вона ж псевдотсуга.

Насадженню вже 21 рік. Площа – 2,2 гектари. Створення – куртинне. На 9 рядів сосни звичайної – один ряд дугласії.

Продовжити читання→

На Волині активно розвивається вольєрне господарство

Цьому сприяють лісівники краю. У 2019 році загальна площа вольєрів на території лісогосподарських підприємств становила 200 гектарів, але ці цифри поступово збільшуються за рахунок відкриття нових вольєрів.

Продовжити читання→

Вилучено автомобіль та обладнання, яке використовували для скоєння самовільних порубок дубів на Ківерцівщині

Учора, 29 листопада, під час рейду працівниками державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» недалеко від  місця скоєння самовільної порубки у Горинському лісництві було помічено автомобіль. Згодом цей позашляховик виявили у смт Цумань. За слідами протекторів шин та обладнанням, яке в ньому знаходилося, встановлено причетність авто до вказаних подій.

Продовжити читання→

Новорічна ялинка-2020: пропозиції від волинських лісівників ВІДЕО

Волинські ялинки вже традиційно прикрашатимуть оселі тисяч українців. Лісівники  готуються до свят завчасно, як і заздалегідь дбають про те, щоб кожен охочий зміг обрати головний атрибут Нового року та Різдва на власний смак.

Продовжити читання→

До розробки концепції проекту Міжнародної організації праці долучилися фахівці з Волині

У головному офісі Державної служби України з питань праці відбулося засідання експертної групи щодо напрацювань пропозицій до проекту МОП «Безпечна і здорова праця у ланцюгу постачання в лісовому господарстві України».

Продовжити читання→

«Децентралізована» Старовижівщина: держлісгосп — ​опора громади

Ліси в районі зростають не в таких сприятливих природних умовах, як насадження в сусідніх Маневицькому та Камінь-Каширському. Однак для старовижівчан вони мають дуже важливе значення: це робочі місця, податки, соціальні проєкти. Такий висновок ми зробили, відвідавши місцеве державне лісогосподарське підприємство, де ознайомилися з буднями його працівників, почули про місцеві реалії

Продовжити читання→

Як зігрітися не за «всі гроші»: потенціал та досвід держлісгоспів області

Усі виробничі та адміністративні приміщення державних лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ обігріваються твердопаливними котлами. Навіть у період, коли Волинь масово газифікувалася, лісгоспи забезпечували свою діяльність звичним перевіреним і головне – найбільш економічно вигідним способом.

Продовжити читання→

До уваги волинян: іспит для отримання посвідчення мисливця відбувається щовівторка у приміщенні управління

У Волинському ОУЛМГ – період активної здачі іспитів. Нагадуємо, що  для отримання посвідчення мисливця необхідно  пройти перевірку на спеціалізовані знання. Зробити це можливо протягом року, а не лише у період мисливського сезону.

Продовжити читання→

Різдвяне деревце. Де росте та як придбати

Наближаються улюблені – як для малечі, так і для дорослих – різдвяні свята, до яких ми всі розпочинаємо готуватися заздалегідь.
З метою забезпечення населення головним атрибутом різдвяних свят волинські лісівники щороку створюють плантації хвойних деревець, де в передноворічний період проводиться їх заготівля.

Продовжити читання→