Перевірити законність рубки тепер може кожен: як працює пілотний проект «Ліс у смартфоні» на Волині ФОТО ВІДЕО

Повідомлення про нібито незаконні вирубки лісу, ймовірні знищення насаджень та беззаконня на ділянках з’являються у соцмережах та інших ресурсах із доволі частою періодичністю. Така інформація – не завжди виправдана, часто не відповідає дійсності, але завжди кричуща та резонансна.

Лісівники ж відповідно реагують і частенько надають пояснення, що на певних ділянках дерева зрубують згідно з чинним законодавством і за попередньо виданим лісорубним квитком.
Однак, чи можливо перевірити законність та підстави вирубки лісу самим мешканцям, яких так турбує стан лісових насаджень? Рішення проблеми знайшли, нещодавно запустивши пілотний проект електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини – «Ліс у смартфоні».

Продовжити читання→

Садити дерева, керувати пожежним автомобілем, дивитися мультфільми: екскурсії до лісівників дуже люблять діти

Уже не вперше на підприємство ДП «Колківське ЛГ» приходять учні. Така практика – найкращий спосіб познайомитися із роботою лісівників, побачити, якою є буденна робота працівника галузі. Учора на підприємство завітали діти 2-Б класу Колківської школи. Роздивлялися все зацікавлено, ставили безліч запитань. Екскурсія мала кілька етапів.

Продовжити читання→

Триває наповнення шару “Ліси” на публічній кадастровій карті України

Наприкінці вересня 2019 року Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук поставив перед державними органами завдання об’єднаного функціонування державних кадастрів.

Продовжити читання→