Ікони, картини, сорочки – головний лісничий ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Наталія Козій дивує своїми вишивками

Колись вишивки Наталії Козій із Володимир-Волинського р-ну займали перші місця на творчих виставках різних рівнів. Так вона одного разу вкотре виграла – і в педучилище вступила без конкурсу. Але вчитися пішла у Львівський лісотехнічний. Тому що хотілося  стати лісником, щоб займатися улюбленим – вирощувати і створювати. А як до справи звикла підходити відповідально та все і завжди робити якісно, Наталія Миколаївна вже працює головним лісничим у  державному підприємстві «Володимир-Волинське лісомисливське господарство». Правда, вечорами досі вишиває. І нитками, і бісером. У нашому матеріалі розкажемо більше про це.

Продовжити читання→

У зв’язку з відсутністю будь-яких порушень суд скасував та зняв арешти із затриманих поліцією вантажівок та лісопродукції

13 травня на сайті ГУ НП у Волинській області з’явилася публікація про затримання трьох вантажівок із деревиною нібито сумнівного походження. Інформуємо: в результаті перевірок жодних порушень не виявлено.  У деяких випадках судом було винесено відмову про арешт, в інших – знято арешт на лісопродукцію та автомобілі. Нам не відомо, з якою метою проводилися безпідставні арешти, блокувалася робота лісогосподарських підприємств, на штрафмайданчиках затримувалися автомобілі з лісопродукцією, в результаті чого лісогосподарськими підприємствами було понесено збитки.

Інформуємо щодо кожного окремого факту.

Продовжити читання→