Понад півтисячі фазанів цього року випустять на волю у Звірівському мисливському господарстві

Вчора, 28 травня, з вольєра у вільне середовище  лісівники випустили 185 особин. Дещо раніше цієї весни працівники підприємства оселили поблизу місцевих лісів 200 птахів. Ще стільки ж планують відпустити з вольєра найближчим часом.

Продовжити читання→

Боротьба з незаконними рубками – один з наших пріоритетів, – Голова Держлісагентства

Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів. І ми тут вже зробили декілька суттєвих кроків, які допоможуть системно побороти це явище. Про це розповів Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький в інтерв’ю сайту «ThePage».

Продовжити читання→

Про боротьбу з незаконними рубками – у прямому ефірі

Що спричинило резонансну ситуацію на Волині та які її результати і наслідки, які заходи оперативного реагування задіяні для своєчасного виявлення фактів самовільних порубок, як діє система електронного обліку деревини – про це та багато іншого йшлося у телепередачі “Тема дня” за участі начальника відділу лісового господарства ВОУЛМГ Бориса Бабеляса.

Продовжити читання→

Як працює Поліський лісгосп в умовах пандемії, карантину та економічних потрясінь

В період, коли лісова галузь переживає непрості часи, лісівники не часто дають інтерв’ю і головна причина дуже проста: на це не вистачає часу, бо робота лісівника ненормована – лісові пожежі, чорні лісоруби, браконьєри та бурштинокопачі атакують не лише в період умовного робочого дня.

Продовжити читання→

Лісівники та рятувальники відпрацювали спільні дії з гасіння лісових пожеж

Учора, 28 травня, відбулися спільні тренування працівників державної лісової охорони та ДСНС України у Волинській області з гасіння лісових пожеж. Цієї весни, коли ситуація із загоряннями в екосистемах набула критичності, завдяки злагодженості дій обох структур ситуацію на Волині вдалося втримати на контролі.

Продовжити читання→