Дослідження «Earthsight» мало на меті дестабілізувати ситуацію в лісовій галузі України, – Голова Держлісагентства

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький підписав наказ про проведення протягом двох тижнів ретельної перевірки Великобичківського лісгоспу стосовно всіх фактів, оприлюднених  вчора у дослідженні громадської організації «Earthsight».

Продовжити читання→

Волинь прощається зі знаним лісоводом, мисливствознавцем, професіоналом справи та наставником молоді Миколою Корнейком

Лісівнича громадськість Волині – у жалобі. Відійшов у вічність ветеран-лісовод Микола Андрійович Корнейко. 22 травня лісівники Горохівщини ще привітали його з 76-літтям. До останніх днів Микола Андрійович вів активний спосіб життя, вболівав за лісівничу галузь, провідував своїх молодших колег, давав слушні поради, як діяти в тій чи інший ситуації.

Продовжити читання→

Збір та заготівлю лісових дарів розпочато

В червневі дні достигає одна з найкорисніших лісових ягід – чорниця. Кожен бажаючий має можливість назбирати ягід власноруч. Тому щорічно на лісові галявини виходять цілими родинами – щоб запастися лікувальною ягодою, справжнім джерелом вітамінів та інших корисних речовин, а також і підзаробити, продавши її. Але для цього потрібна неабияка витримка і сили, тому збирачі вдаються до різноманітних методів – часто порушуючи правила.

Продовжити читання→

Андрій Заблоцький: Ліс – не дамба для запобігання паводкам та утримання води

За словами Голови Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького повені в Карпатах спричинені природними факторами. Так, за останні три дні в Карпатах випала місячна норма опадів, в Івано-франківській області найбільше.

Продовжити читання→

Лісівники відновили рекреаційний пункт, пошкоджений негодою

Лісівники ДП «Любомльський лісгосп» ліквідували наслідки буревію, що пройшов минулого тижня. Зокрема, на територіях великих рекреаційних пунктів Любомльського лісництва «Машівський бір», «Край міста» та «Пролісок» прибрали повалені дерева, поломане гілля, привели в порядок доріжки.

Продовжити читання→