Залучили необхідні людські ресурси та техніку: лісівники та рятувальники на Ковельщині гасили умовну пожежу

Сьогодні, 30 липня, на базі ДП «Ковельське ЛГ» відбулися навчання працівників державної лісової охорони (ДЛО) ДП «Ковельське ЛГ», «Турійське ЛГ»,  «Старовижівське ЛГ» і СЛАТ «Тур» спільно з рятувальниками 4-ї ДПРЧ м. Ковеля Управління ДСНС у Волинській області. Фахівці обох структур повторно відпрацювали тактичні дії з ліквідації лісових пожеж.

Продовжити читання→

Лісівники та рятувальники проводять комплексні протипожежні заходи

Щодо організації заходів, спрямованих на попередження та ліквідацію пожеж у лісах, йшлося сьогодні, 30 липня, під час зустрічі першого заступника начальника  Волинського ОУЛМГ Руслана Войцеховського та
начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям УДСНС у Волинській області Руслана Яручика.

Продовжити читання→

Щоб утримувати лісові дороги у належному стані, лісівники постійно виконують комплекс необхідних робіт

Розвиток лісової інфраструктури на сьогоднішній день є одним із важливих аспектів у роботі лісової галузі України в цілому. Насамперед це будівництво нових, відновлення, ремонт та реконструкція існуючих лісових автомобільних доріг лісогосподарського та протипожежного призначення.

Продовжити читання→

Вихованці Новорудського шкільного лісництва готують дослідницьку роботу про волинську чорницю

Юні лісівники Новорудського учнівського лісництва, які навчаються та працюють в зоні діяльності державного підприємства «Городоцьке лісове господарство», неабияк зацікавились особливостями лісових дарів, що ростуть поблизу рідного села.

Діти часто бувають у лісі, коли проводяться лісівничі уроки в шкільному лісництві, або просто збираючи гриби та ягоди.

Продовжити читання→

У лісовій галузі Волині зберігаються позитивні показники фінансово-господарської діяльності

Попри відсутність державного фінансування, карантинні заходи, падіння попиту на деревину, лісогосподарські підприємства Волині виконують покладені на них завдання та зобов’язання і вчасно сплачують податки та здійснюють інші види необхідних платежів.

Продовжити читання→

Лісопатологічна ситуація у лісах Волині: хронологія природних змін та послідовність дій фахівців

Аналізуючи результати відомчого нагляду фахівців охорони і захисту лісу лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ, лісопатологів державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Херсонлісозахист», а також   досліджень науковців Поліського філіалу Українського науково-дослідного інституту лісового господарства в лісах Волині, констатуємо: лісопатологічна ситуація в області ще досить складна.

Продовжити читання→

«Розвивати переробку ми почали практично з нуля», – Володимир Туревич

Декілька років тому у зв’язку із забороною експорту лісу-кругляку лісові господарства змушені були дещо перекваліфіковувати свою діяльність та запроваджувати нові методи господарювання, аби не лише втриматися на плаву, а й зуміти вчасно виплачувати заробітну плату, сплачувати податки та розвивати лісову галузь.

Продовжити читання→

Потрібно доносити правду про ліс всіма можливими способами і методами комунікації, – Голова Держлісагентства Василь Кузьович

Наразі лісова галузь стоїть перед багатьма викликами. Переконаний, що настав час втілювати зміни, які будуть направлені на благо українського лісу – для цього є і підтримка керівництва держави, Уряду та Парламенту. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьовив на свої сторінці у Facebook.

Продовжити читання→

Лісівники нагадують основні правила тихого полювання

Гарна сонячна погода і рясні дощі посприяли росту грибів у лісі. Соціальні мережі рясніють фотографіями з трофеями досвідчених грибників, ніби закликаючи відірватися від буденних справ, прогулятися по лісі, вдихнути свіжого повітря, послухати пташиний щебет, назбирати грибочків наповнивши серце позитивними емоціями.

Продовжити читання→