Переробка деревини на Волині залишається пріоритетним напрямком у використанні лісових ресурсів

Останніми роками у дежлісгоспах області розвитку власної переробки деревини приділяється значна увага. Це в результаті створює суттєві передумови для збільшення випуску продукції в обробленому вигляді, нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів.

Сьогодні в державних лісопильних цехах області працює 560 робітників.

Продовжити читання→

На Любомльщині відбулися спільні протипожежні навчання лісівників та рятувальників

На території лісових масивів ДП «Прибузький лісгосп» відбулися спільні навчання з гасіння пожежі працівників державної лісової охорони Любомльського, Прибузького та Шацького держлісгоспів і Любомльського підрозділу управління ДСНС.

Продовжити читання→

Від вашого голосу залежить доля головних нагород обласного конкурсу «Безпека праці у лісовій галузі очима дітей»

Вподобайте малюнок на сторінці у Фейсбук Волинського ОУЛМГ.

Сьогодні у пресцентрі Волинського ОУЛМГ журі обласного конкурсу «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовій галузі очима дітей» обрали 11 кращих малюнків.

Продовжити читання→

Лісопорушників затримано, справу передано у поліцію

Виявили факт та оперативно затримали лісопорушників працівники державної лісової охорони ДП «Камінь-Каширське ЛГ» у Великообзирському лісництві минулої ночі.

Продовжити читання→

Лісгоспи включені до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації: відповідний законопроєкт схвалено Урядом та буде передано на розгляд Парламенту

Державні підприємства лісогосподарської галузі включені до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації. Вчора Уряд схвалив відповідний законопроєкт та незабаром передасть його до Парламенту https://bit.ly/34DNM9g. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович.  

Продовжити читання→

Ініційовано створення міжвідомчої робочої групи з напрацювання змін у мисливській галузі, – Юрій Болоховець

Ініційовано створення міжвідомчої робочої групи з напрацювання змін до законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів спрямованих на розбудову мисливського господарства держави. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

Продовжити читання→

У ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» розвивають власну переробку та сушильне господарство

Підприємство на власних потужностях виробляє заготовки для європіддонів, заготовку дубову та пиломатеріали хвойних і листяних порід.

У середньому  за місяць переробляється 1800 м³  низькосортних круглих лісоматеріалів та виготовляється 450 м³ заготовок для європіддонів, 36 м³ заготовок дубових та пиломатеріали хвойних порід у кількості 80 м³.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко вітає з Днем Незалежності України

Дорогі колеги, ветерани галузі, волиняни, прийміть вітання з найбільшим державним святом – Днем Незалежності України!

З кожним роком ми все важливіше значення вкладаємо у вітання, які говоримо один одному цього дня. Все більше розуміємо, що незалежність держави розпочинається з кожного з нас.

Продовжити читання→

«Лісівники Волині. Хто є хто»: стартував новий передсвятковий інформаційний проєкт про людей галузі

Цього року лісівники святкуватимуть професійне свято 20 вересня. А сьогодні, 21 серпня, Район.in.ua спільно з Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства розпочинають новий інформаційний проєкт «Лісівники Волині. Хто є хто».

Ми розкажемо, хто такий майстер лісу, лісничий, на які категорії поділяються інженерні працівники, що входить в обов’язки адміністративного складу державних лісогосподарських підприємств – директора, головного лісничого, інженера, економіста, бухгалтера, механіка, мисливствознавця; згадаємо про людей, які працюють безпосередньо з людьми (це не тавтологія: маємо на увазі тих, хто формує кадри); розповімо про родзинку Волині – людей, які зберегли і розвивають консервні цехи. Усі вони – лісівники Волині. Дуже різні, але об’єднані спільним завданням.

Продовжити читання→